Nie wiem, czy to zdjęcie coś wyjaśni, ale chyba tak:
Jak widać trapezy są, i chyba nic nie odwróciłem :-)
Jeszcze taka mała ciekawostka.
W ramach testu próbowałem też zrobić boczne ścianki z dziurą w środku.
Nakleiłem druciki 0,15 na krawędzie bocznych ścianek i wyciąłem otwory:
Jednak po takim zabiegu boczne ścianki miały już 0,25 grubości i były za bardzo przerysowane w skali.
Stwierdziłem, że ścianki o grubości 0,1 (100g papier, o połowę cieńszy od wycinanki) bez otworów będą lepiej wyglądać.
Pozdrawiam
QŃ
------------------------------------------------------------------------