Zaloguj się Zarejestruj się
08-11-22 08:56
Na forum od 2018
Relacje z galerią - 2
Galerie - 9
Posty - 259
W Rupieciarni - 4
08-11-22 08:56
[G] Ansat 2RC w malowaniu erytrejskich sił powietrznych ERAF
Na forum
Od 2018
Relacje z galerią - 2
Galerie - 9
Posty - 259
W Rupieciarni - 4
Witam, przedstawiam ukończony na czas (dostawa miała być i jest do końca 2022 roku) model śmigłowca bojowego Ansat 2RC w malowaniu erytrejskim, numer ERAF 002. Opracowanie znane i prezentowane już na forach. To drugi wiatrak w moim wykonaniu, po skończeniu Cobry, kolega z kartonówek Szaman zaproponował, że może przemalować to wydanie Ansata, razem zdecydowaliśmy się nie kleić modelu w barwach rosyjskich z wiadomych powodów, poszperałem trochę i wyszło, że 2 Ansaty mają być dostarczone do sił powietrznych Erytrei.
Okna tłoczone przez drogiego Szamana, podesłał mi zestaw. reszta w standardzie, od siebie dodałem uzbrojenie.

Zapraszam do galerii.

Sklejacz kartonowych modeli od ponad 40 lat. Raz coś się uda, innym razem nie za bardzo.

Ulubione tematy to żaglowce, okręty i dioramki opowiadające historie
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować