Zaloguj się Zarejestruj się
09-09-22 13:01
Na forum od 2010
Relacje w toku - 27
Relacje z galerią - 1
Galerie - 34
Posty - 11 153
W Rupieciarni - 20
Projekt 50 Lat MM
09-09-22 13:01
[G] RWD-6 skala 1 : 50 wyd. IPN/Muzeum Miasta Jaworzna
Na forum
Od 2010
Relacje w toku - 27
Relacje z galerią - 1
Galerie - 34
Posty - 11 153
W Rupieciarni - 20
Projekt 50 Lat MM
Witam powakacyjnie,
Dzięki uprzejmości Pawła O. otrzymałem autorski egzemplarz jeszcze przed przyjazdem wnuka.

Zamysł przedni aż prosi się o kontynuowanie wydawania takich modeli (np. RWD-5, Łoś, Karaś, Jedenastka )
Budowa trwała...pięć dni !
Siedmiolatek (przynajmniej mój wnuk) dłużej niż 10-15 min nie był w stanie skoncentrować się na klejeniu - dziadek kleił.
Wycinanie, zaginanie ząbków, nakładanie kleju jednym słowem wszystko było dla niego za trudne.
Na plus należy zapisać, że z uwagą słuchał jak wyjaśniałem mu jak i dlaczego samolot lata, jak wpada w korkociąg jak jest zbudowany itd. itp.
Mam nadzieję, że wszystkiego nie zapomniał, chociaż nie wiadomo, bo bardziej fascynują go teraz jakieś minecrafty ;-)


Serdecznie pozdrawiam,
Ryszard
09-09-22 14:58
Na forum od 2021
Relacje z galerią - 4
Posty - 78
09-09-22 14:58
Odp: [G] RWD-6 skala 1 : 50 wyd. IPN/Muzeum Miasta Jaworzna
Bardzo mi się podoba idea modeli małych prostych. Nie takich, że RWD jest na 10 arkuszach:) Te szczegółowe są fajne, ale to są modele dla "wariatów". Dla "normalsów" sa te jak ten powyżej.
09-09-22 19:59
Na forum od 2014
Relacje z galerią - 8
Galerie - 17
Posty - 1 501
Projekt 50 Lat MM
09-09-22 19:59
Odp: [G] RWD-6 skala 1 : 50 wyd. IPN/Muzeum Miasta Jaworzna
Na forum
Od 2014
Relacje z galerią - 8
Galerie - 17
Posty - 1 501
Projekt 50 Lat MM
Klub
TPM - Trójmiejski Piknik Modelarski
Gratulacje dla dziadka za chęci i samą próbę.
Oby Wasza wspólna przygoda z modelami trwała dłużej niż jeden model.

Powodzenia Dziadku!
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)
10-09-22 22:25
Na forum od 2006
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 22
Posty - 1 763
W Rupieciarni - 4
10-09-22 22:25
Odp: [G] RWD-6 skala 1 : 50 wyd. IPN/Muzeum Miasta Jaworzna
Na forum
Od 2006
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 22
Posty - 1 763
W Rupieciarni - 4
Ja muszę jeszcze poczekać coby wnuk podrósł...
Gratulacje. ;)
Tyle pięknych samolotów do sklejenia...
21-09-22 19:22
Na forum od 2012
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6
Posty - 839
W Rupieciarni - 1
21-09-22 19:22
Odp: [G] RWD-6 skala 1 : 50 wyd. IPN/Muzeum Miasta Jaworzna
Witam.

Super wyszedł gratulacje dla SWL za to że krzewią szczytne idee modelarstwa kartonowego wśród młodzieży. Jako człowiek zamieszany w powstanie tego modelu bardzo się Cieszę że udało się Wam wspólnie zbudować małego RWD-ziaka i mam nadzieję że w przyszłym roku zbudujecie również razem kolejny model.

Pozdrawiam.

Paweł O.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować