PIWKO- Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
Chciałem mieć Flankera, to wziąłem się za tego starocia. Ręczny projekt p. Wasiaka z wszystkimi tego konsekwencjami, czyli tu brakuje, tam jest za dużo itd. Arkusze pociągnięte caponem, do wnętrza wszczepiłem trochę części z nowszego opracowania. Oddzieliłem powierzchnie sterowe. Malowanie fikcyjne - Indie nie posiadały w swoich siłach powietrznych Su-27, a Su-30. Sylwetka modelu też jest daleka od oryginału, ale jednak Flankera przypomina.
Widziałem w Sanoku. Bardzo fajny model. Mam do niego sentyment, kleiłem go niedługo po wydaniu, wisiał w moim pokoju pod sufitem przez długi czas i zdaje się że jeszcze leżakuje na strychu w pudle z innymi wrakami z tamtego okresu.