Zaloguj się Zarejestruj się
03-01-25 08:23
03-01-25 08:23
Odp: [Relacja/Galeria] Niemieckie samobieżne działo szturmowe StuG III Ausf. F - WAK 11/2009
Na forum
Od 2020
Relacje w toku - 1
Galerie - 4
Posty - 65
Gratuluję wielce udanego modelu!
Warto było śledzić relację a efekt końcowy w fotel wbija.
Podglądam relację i z powodzeniem wykorzystuję patenty przy lepieniu trójki.
Tomek
03-01-25 08:29
03-01-25 08:29
Odp: [Relacja/Galeria] Niemieckie samobieżne działo szturmowe StuG III Ausf. F - WAK 11/2009
Na forum
Od 2007
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
Posty - 375
Rewelacyjny model... w szczególe i w ogóle!
Brawa i duże Gratulacje!
Pozdrawiam!
Tuco
03-01-25 10:48
03-01-25 10:48
Odp: [Relacja/Galeria] Niemieckie samobieżne działo szturmowe StuG III Ausf. F - WAK 11/2009
Na forum
Od 2015
Posty - 879
Klub
SPM - Szczeciński Paprykarz Modelarski
Perfekcyjny model i perfekcyjna galeria. Czego chcieć więcej!?
03-01-25 17:33
03-01-25 17:33
Odp: [Relacja/Galeria] Niemieckie samobieżne działo szturmowe StuG III Ausf. F - WAK 11/2009
Na forum
Od 2004
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1
Posty - 1 827
W Rupieciarni - 2
Co się działo w trakcie to było widać i na żywo i na forum. Po otwarciu zdjęć - niby człowiek się spodziewał, a jednak kopara opada. Brudzing i przeróbki doopereli naprawde sporo zmieniły w odbiorze tego opracowania. Bardzo fajnie wyszły te obicia. Ciut bardziej subtelne niż Twój dowcip, pasują to tego żelastwa :-)
05-01-25 10:34
05-01-25 10:34
Odp: [Relacja/Galeria] Niemieckie samobieżne działo szturmowe StuG III Ausf. F - WAK 11/2009
Na forum
Od 2016
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 1
Galerie - 7
Posty - 235
Model rewelacyjny w każdym calu, moje gratulacje.
Jakość powala na kolana.👍💪
Pozdrawiam
WOJTEK
---------------------------------------------------
Na warsztacie: P.37B Łoś, Fw-190A-8/R8
W przygotowaniu: Tiger I
Galerie: B-239 , Ju-88C6 , P-38G , M4A4SHERMAN , IS-2 , F-15J , SU-25M1 , SHERMAN FURY
05-01-25 19:06
05-01-25 19:06
Odp: [Relacja/Galeria] Niemieckie samobieżne działo szturmowe StuG III Ausf. F - WAK 11/2009
Na forum
Od 2007
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 79
Posty - 1 050
W Rupieciarni - 8
StuGu -Twój standard waloryzowany to klasa sama w sobie. I na razie bez konkurencji. Dałeś nam mnóstwo frajdy z dzielenia się efektami prac i warsztatu. I nie przestawaj!
Gratulacje!
Skończone: Sao Gabriel, Duyfken, HMS Alert, Carro Veloce C.V. 35, Ursus wz.29, PaK 43/41, Cristobal Colon, Voisin LA III, P-39 Q Airacobra, TKS, Kanone 18, Revenge


"Głupota ma pewien urok, ignorancja nie. " -Frank Zappa
05-01-25 20:14
05-01-25 20:14
Odp: [Relacja/Galeria] Niemieckie samobieżne działo szturmowe StuG III Ausf. F - WAK 11/2009
Na forum
Od 2014
Relacje w toku - 1
Galerie - 45
Posty - 774
Klub
Kartonowy Tur - Pasjonaci modelarstwa z Bielska Podlaskiego
06-01-25 16:43
06-01-25 16:43
Odp: [Relacja/Galeria] Niemieckie samobieżne działo szturmowe StuG III Ausf. F - WAK 11/2009
Na forum
Od 2010
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 27
Posty - 1 731
Projekt 50 Lat MM
Oglądałem relację i byłem pod ogromnym wrażeniem wykonawstwa.
Do tego tak piękna galeria.
Gratulacje!
06-01-25 20:59
06-01-25 20:59
Odp: [Relacja/Galeria] Niemieckie samobieżne działo szturmowe StuG III Ausf. F - WAK 11/2009
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 63
Posty - 2 219
Projekt 50 Lat MM
Klub
PIWKO - Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
Stugu - kto jak nie Ty tak klei :)
Pozdrawiam!
Po za klejeniem - malarstwo i rysunek [sabbstone.deviantart.com]
El Comandante
Administrator
07-01-25 13:29
07-01-25 13:29
Odp: [Relacja/Galeria] Niemieckie samobieżne działo szturmowe StuG III Ausf. F - WAK 11/2009
El Comandante
Administrator

Na forum
Od 2003
Relacje z galerią - 6
Galerie - 13
Posty - 1 519
Klub
GEKO - Górnośląska Elita Kartonowych Oszołomów
Nie ma takich słów w słowniku kulturalnych modelarzy, żeby wystarczająco dosadnie określić poziom wykonania, na publicznym forum. Podnosisz poprzeczkę z każdym modelem ale tym razem to już przesada :) Przedmówcy powiedzieli chyba wszystko o modelu, więc dodam że spontaniczne, głośne wyrażanie emocji z budowania tego modelu na SnE, na pewno pomogło jakości wykonania :)

Co następne? :D
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować