Nie ma takich słów w słowniku kulturalnych modelarzy, żeby wystarczająco dosadnie określić poziom wykonania, na publicznym forum. Podnosisz poprzeczkę z każdym modelem ale tym razem to już przesada :) Przedmówcy powiedzieli chyba wszystko o modelu, więc dodam że spontaniczne, głośne wyrażanie emocji z budowania tego modelu na SnE, na pewno pomogło jakości wykonania :)
Co następne? :D
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<