No to ja również się wypowiem.
Gratuluję ukończenia modelu.
Z pełnym szacunkiem. Odczucia moje są mieszane, mimo iż model mi się nie podoba to pełen szacun za jego ukończenie. A nie podobają mi się dwie rzeczy, opracowanie w szczególności dobranie barw takie żadne. A dwa i niestety muszę to powiedzieć, wykonanie. Oglądając relacje miałem czasami wrażenie, że sklejają je dwie różne osoby jedne elementy dopracowane i starannie wykonane, a innymi razy jakiś amok i wykonanie cienkie. Sposób prowadzenia relacji świetny ale wykonanie przeciętne.
Sorrrryy nie obrażaj się ale szczerość cenie sobie najbardziej.
Pozdrawiam
"Każda wystarczająco zaawansowana technologia jest nierozróżnialna od magii." Arthur C. Clarke