Zaloguj się Zarejestruj się
28-03-23 19:24
Odp: [R/G] HMAS Sydney 1:200 (Bumażnoje Modelowanie 117)
QN
Na forum
Od 2003
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 25
Galerie - 8
Posty - 3 428
W Rupieciarni - 1
Projekt 50 Lat MM
Piękny okręt, piękny model

Gratuluję
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------
28-03-23 20:51
Odp: [R/G] HMAS Sydney 1:200 (Bumażnoje Modelowanie 117)
stachooo
Na forum
Od 2006
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 22
Galerie - 30
Posty - 2 320
W Rupieciarni - 16
Projekt 50 Lat MM
Śliczności, gratuluję i pozdrawiam! :)
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.
29-03-23 08:44
Odp: [R/G] HMAS Sydney 1:200 (Bumażnoje Modelowanie 117)
Spychacz
Na forum
Od 2007
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
Posty - 2 326
W Rupieciarni - 2
Bardzo ładny model i bardzo ładne zdjęcia.
Gratulacje.
Relacja: MAYA
Relacja z galerią: ARIZONA , NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/
30-03-23 07:08
Odp: [R/G] HMAS Sydney 1:200 (Bumażnoje Modelowanie 117)
Sven
Na forum
Od 2006
Relacje w toku - 11
Galerie - 8
Posty - 2 673
Projekt 50 Lat MM
Wiedziałem, że ten model ma potencjał, mimo krytyki projektanta Igora Kuniewskiego, który zaprojektował też Kenta i Alabamę. Super wyszło, gratulacje!
30-03-23 09:21
Odp: [R/G] HMAS Sydney 1:200 (Bumażnoje Modelowanie 117)
aragorn001
Na forum
Od 2018
Relacje z galerią - 2
Galerie - 9
Posty - 259
W Rupieciarni - 4
Śledziłem relację powstawania modelu i historii HMAS Sydney z wielką przyjemnością, efekt rewelacyjny, opowiedziana historia przejmująca. Gratulacje i brawa!

--

Post zmieniony (30-03-23 09:22)
30-03-23 11:01
Odp: [R/G] HMAS Sydney 1:200 (Bumażnoje Modelowanie 117)
Borowy
Na forum
Od 2010
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3
Posty - 5 438
Projekt 50 Lat MM
30-03-23 18:52
Odp: [R/G] HMAS Sydney 1:200 (Bumażnoje Modelowanie 117)
pikowski
Na forum
Od 2013
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 16
Galerie - 1
Posty - 322
Klub
TPM - Trójmiejski Piknik Modelarski
JoBox:
Dzięki za linka. Nie wiedziałem że zidentyfikowali tego marynarza.

Spychacz:
Zdjęcia w dużej mierze zasługa Yogiego. Może coś się od niego nauczyłem, zobaczymy w przyszłości.

Dziękuję Wszystkim za doping i gratulacje. Do zobaczenia na konkursach i w następnej relacji :)
31-03-23 12:31
Odp: [R/G] HMAS Sydney 1:200 (Bumażnoje Modelowanie 117)
Hanys
Na forum
Od 2002
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
Posty - 430
Projekt 50 Lat MM
Ale petarda! Piekny okręt. Gratuluje trudu i samozaparcia. Warto było. Ja czekam z utęsknieniem na siostrzany okręt HMAS Perth. Ma wyjść i to w malowaniu z okresu bitwy na morzu Jawajskim z wydanictwa Neptunia. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz gratuluje
----------------------------------------------------------------------------------
Robert Nowak "Hanys" - okręty PMW, IJN i Koninklijke Marine II wojna światowa
----------------------------------------------------------------------------------
31-03-23 14:10
Odp: [R/G] HMAS Sydney 1:200 (Bumażnoje Modelowanie 117)
Agand
Na forum
Od 2001
Posty - 693
Hanys - ja już lata czekam na Orkana od Adriana, zapowiada... zapowiada... i..., ale może kiedyś się doczekam (albo moje wnuki) ;P

--

Post zmieniony (31-03-23 17:56)
13-05-23 00:17
Odp: [R/G] HMAS Sydney 1:200 (Bumażnoje Modelowanie 117)
Bjorn
Na forum
Od 2023
Relacje w toku - 1
Posty - 44
No to ja również się wypowiem.

Gratuluję ukończenia modelu.

Z pełnym szacunkiem. Odczucia moje są mieszane, mimo iż model mi się nie podoba to pełen szacun za jego ukończenie. A nie podobają mi się dwie rzeczy, opracowanie w szczególności dobranie barw takie żadne. A dwa i niestety muszę to powiedzieć, wykonanie. Oglądając relacje miałem czasami wrażenie, że sklejają je dwie różne osoby jedne elementy dopracowane i starannie wykonane, a innymi razy jakiś amok i wykonanie cienkie. Sposób prowadzenia relacji świetny ale wykonanie przeciętne.

Sorrrryy nie obrażaj się ale szczerość cenie sobie najbardziej.

Pozdrawiam
"Każda wystarczająco zaawansowana technologia jest nierozróżnialna od magii." Arthur C. Clarke
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować