Zaloguj się Zarejestruj się
24-04-25 12:32
Na forum od 2005
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Posty - 2 067
Projekt 50 Lat MM
24-04-25 12:32
Odp: [R] Ciężki krążownik Trento, 1:200. Wątek merytoryczno-zagadkowy z modelem w tle
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Posty - 2 067
Projekt 50 Lat MM
Klub
QWKAK - Quasi Warszawski Klub Anonimowego Kartonoholika
Proszę a ja ostatnio tak zerkałem co tu trochę większego z Włoskich okrętów można by kupić.
Czy wiadomo już może gdzie się ten model ukaże, może już został wydany, a ja nie zauważyłem?
W budowie: Halny
24-04-25 13:12
Na forum od 2016
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
Posty - 1 326
24-04-25 13:12
Odp: [R] Ciężki krążownik Trento, 1:200. Wątek merytoryczno-zagadkowy z modelem w tle
Na forum
Od 2016
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
Posty - 1 326
Klub
TPM - Trójmiejski Piknik Modelarski
SIemano Cordel, fajnie że się zmotywowałeś z tą galerią, zawsze to będzie jakaś pomoc dla przyszłych sklejaczy.
Co do modela, jak na surówkę, to wygląda to bardzo dobrze, jedynie szkoda, że zjęć nie przeleciałeś jakimiś filtrami tak aby wydobyć z nich trochę blasku i kontrastu. Mocno by poprawiło to czytelność. Nie mniej czekamy, czekamy cierpliwie, jakiś czas temu słyszełem ploty, że to już niebawem
Zwodowane: Shima, HMS Fiji, pampersHMS Suffolk, pampersUSS Somers
Stocznia: USS NewMexico, RN Trento
Zbiorniki: M6oA2, BWP Borsuk
24-04-25 13:30
Na forum od 2018
Relacje w toku - 1
Posty - 107
24-04-25 13:30
Odp: [R] Ciężki krążownik Trento, 1:200. Wątek merytoryczno-zagadkowy z modelem w tle
Na forum
Od 2018
Relacje w toku - 1
Posty - 107
Cytat ze strony 47,
Cordel: "Moja "barka" dopłynęła do brzegu :P
Pliki zostały niedawno wysłane do wydawcy.
Model ostatecznie ukaże się pod szyldem firmy Answer ;)"
24-04-25 15:24
Na forum od 2006
Posty - 339
24-04-25 15:24
Odp: [R] Ciężki krążownik Trento, 1:200. Wątek merytoryczno-zagadkowy z modelem w tle
Na forum
Od 2006
Posty - 339
Cordel, przytargaj surówkę do Bielska, popodziwiamy.
24-04-25 15:49
Na forum od 2006
Relacje w toku - 11
Galerie - 8
Posty - 2 673
Projekt 50 Lat MM
24-04-25 15:49
Odp: [R] Ciężki krążownik Trento, 1:200. Wątek merytoryczno-zagadkowy z modelem w tle
Na forum
Od 2006
Relacje w toku - 11
Galerie - 8
Posty - 2 673
Projekt 50 Lat MM
Pięknie, no i te 2 samolociki Ro.43. Od dawna RM w postaci krążowników bardzo mi się opdoba co uskuteczniam obecnie w Raimondzie. Model poziomem pokroju Zary Romana Cholewiaka. Chyba nie znajdę już miejsca na takie piękności. Gratulacje!
24-04-25 17:56
Na forum od 2005
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 7
Galerie - 26
Posty - 3 391
W Rupieciarni - 28
Projekt 50 Lat MM
24-04-25 17:56
Odp: [R] Ciężki krążownik Trento, 1:200. Wątek merytoryczno-zagadkowy z modelem w tle
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 7
Galerie - 26
Posty - 3 391
W Rupieciarni - 28
Projekt 50 Lat MM
Witam,śliczności,pozdrawiam ceva.

Co następne?
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI , LANCISTI
24-04-25 18:32
Na forum od 2004
Posty - 1 997
24-04-25 18:32
Odp: [R] Ciężki krążownik Trento, 1:200. Wątek merytoryczno-zagadkowy z modelem w tle
Na forum
Od 2004
Posty - 1 997
Piękny.
24-04-25 19:18
Na forum od 2007
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
Posty - 811
24-04-25 19:18
Odp: [R] Ciężki krążownik Trento, 1:200. Wątek merytoryczno-zagadkowy z modelem w tle
Na forum
Od 2007
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
Posty - 811
Zdjęcia ciemne, ale model zacny. Gratulacje.
"Tworzy mnie dyscyplina, żadna motywacja"
25-04-25 09:28
Na forum od 2010
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
Posty - 415
25-04-25 09:28
Odp: [R] Ciężki krążownik Trento, 1:200. Wątek merytoryczno-zagadkowy z modelem w tle
Na forum
Od 2010
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
Posty - 415
Zacny model Cordel i choć mam już z GPMu to bankowo w ten się też zaopatrzę.
27-04-25 15:42
Na forum od 2007
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
Posty - 2 326
W Rupieciarni - 2
27-04-25 15:42
Odp: [R] Ciężki krążownik Trento, 1:200. Wątek merytoryczno-zagadkowy z modelem w tle
Na forum
Od 2007
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
Posty - 2 326
W Rupieciarni - 2
No i jest. Gratuluję dobrnięcia do końca z tak dużym projektem. No i przede wszystkim gratuluję mistrzowskiej precyzji i czystości klejenia.
Relacja: MAYA
Relacja z galerią: ARIZONA , NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować