QWKAK- Quasi Warszawski Klub Anonimowego Kartonoholika
Proszę a ja ostatnio tak zerkałem co tu trochę większego z Włoskich okrętów można by kupić.
Czy wiadomo już może gdzie się ten model ukaże, może już został wydany, a ja nie zauważyłem?
SIemano Cordel, fajnie że się zmotywowałeś z tą galerią, zawsze to będzie jakaś pomoc dla przyszłych sklejaczy.
Co do modela, jak na surówkę, to wygląda to bardzo dobrze, jedynie szkoda, że zjęć nie przeleciałeś jakimiś filtrami tak aby wydobyć z nich trochę blasku i kontrastu. Mocno by poprawiło to czytelność. Nie mniej czekamy, czekamy cierpliwie, jakiś czas temu słyszełem ploty, że to już niebawem
Cytat ze strony 47,
Cordel: "Moja "barka" dopłynęła do brzegu :P
Pliki zostały niedawno wysłane do wydawcy.
Model ostatecznie ukaże się pod szyldem firmy Answer ;)"
Pięknie, no i te 2 samolociki Ro.43. Od dawna RM w postaci krążowników bardzo mi się opdoba co uskuteczniam obecnie w Raimondzie. Model poziomem pokroju Zary Romana Cholewiaka. Chyba nie znajdę już miejsca na takie piękności. Gratulacje!