Bardzo ładnie, czysto. Ja ze swoim jestem "troszeczkę" dalej. Pytanie czy będziesz robił otwarte czy zamknięte wloty powietrza? Chciałem zrobić otwarte, ale nie udało mi się spasować wewnętrznych oklejek wlotów i ostatecznie zrobiłem zamknięte. Z tego co się dowiedziałem, nie tylko ja miałem z tym miejscem problem, więc uważaj tam. Powodzenia, czekam na ciąg dalszy!