Cześć
Dalej działam, może bez spektakularnych sukcesów, ale coś tam robię.
Lubię kleić kadłuby, to sobie kilka kadłubków skleiłem :-)
Są tym dla okrętów, czym są koła i gąski dla czołgów. Robi się je podobno na początku budowy modelu.
Szalupy, łodzie, kutry, barkasy, welboty, bączki. To są jakieś tam łodzie, pewnie niektóre z nich z kolegą ze zdjęcia zrobiliśmy ostatnio (ostatnio... parę miesięcy zeszło...). Nie wiem co jest co, ale fajne są. Małe mam doświadczenie z takimi maleństwami, ale jakoś poszło. Oczywiście pierwsze najgorsze. Robiłem od najmniejszych wiosłowych, skończyłem na kutrach torpedowych. Najtrudniejsze, ale jestem zadowolony. Największy problem, tak ukształtować kadłub, żeby wyszła równa stępka. Oczywiście nie wyszło jak chciałem, ale jak będą sobie stać to pewnie nie będzie widać. Ale mi się podoba.
Koniec pisania, bo i nie ma o czym, mam nadzieję że na zdjęciach nie widać błędów :-)
pozdro
Michał