Zaloguj się Zarejestruj się
26-01-25 19:49
Odp: [R] "Kniaź Suworow" 1:200 Przerobiony Dom Bumagi
Nie lubisz drutologii a wychodzi Ci super ;)
Pozdrawiam
Wojtek

W budowie: Szkuta Wiślana
Ukończone: A7V | Wieża Nyska w Otmuchowie | Crusader III | Tiger I | Łódź z Gokstad
26-01-25 20:15
Odp: [R] "Kniaź Suworow" 1:200 Przerobiony Dom Bumagi
Łosiu
Na forum
Od 2004
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1
Posty - 1 827
W Rupieciarni - 2
Robie co mogę przy moich trzęsących się łapach, ale z bliska widać ze nie jest idealnie. Dlatego nie robilem zbliżeń :-D
26-01-25 21:21
Odp: [R] "Kniaź Suworow" 1:200 Przerobiony Dom Bumagi
Winek
Na forum
Od 2014
Relacje z galerią - 8
Galerie - 17
Posty - 1 500
Projekt 50 Lat MM
Klub
TPM - Trójmiejski Piknik Modelarski
Cuszima żyje! Brawo Łosiu.
Niewiele zostało to może doczekamy się końca?
Trzymam za Ciebie kciuki.
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)
29-07-25 23:20
Odp: [R] "Kniaź Suworow" 1:200 Przerobiony Dom Bumagi
Łosiu
Na forum
Od 2004
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1
Posty - 1 827
W Rupieciarni - 2
Cześć

Dalej działam, może bez spektakularnych sukcesów, ale coś tam robię.

Lubię kleić kadłuby, to sobie kilka kadłubków skleiłem :-)

Są tym dla okrętów, czym są koła i gąski dla czołgów. Robi się je podobno na początku budowy modelu.

Szalupy, łodzie, kutry, barkasy, welboty, bączki. To są jakieś tam łodzie, pewnie niektóre z nich z kolegą ze zdjęcia zrobiliśmy ostatnio (ostatnio... parę miesięcy zeszło...). Nie wiem co jest co, ale fajne są. Małe mam doświadczenie z takimi maleństwami, ale jakoś poszło. Oczywiście pierwsze najgorsze. Robiłem od najmniejszych wiosłowych, skończyłem na kutrach torpedowych. Najtrudniejsze, ale jestem zadowolony. Największy problem, tak ukształtować kadłub, żeby wyszła równa stępka. Oczywiście nie wyszło jak chciałem, ale jak będą sobie stać to pewnie nie będzie widać. Ale mi się podoba.

Koniec pisania, bo i nie ma o czym, mam nadzieję że na zdjęciach nie widać błędów :-)









pozdro
Michał
30-07-25 07:42
Odp: [R] "Kniaź Suworow" 1:200 Przerobiony Dom Bumagi
Karas
Na forum
Od 2016
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
Posty - 1 326
Klub
TPM - Trójmiejski Piknik Modelarski
OMG, rozdzieliłby tym z 2-3 modele. Tyle aż tego tam było, hehehehe grabeczki.
Zwodowane: Shima, HMS Fiji, pampersHMS Suffolk, pampersUSS Somers
Stocznia: USS NewMexico, RN Trento
Zbiorniki: M6oA2, BWP Borsuk
30-07-25 08:44
Odp: [R] "Kniaź Suworow" 1:200 Przerobiony Dom Bumagi
Lukee
Na forum
Od 2015
Posty - 874
Klub
SPM - Szczeciński Paprykarz Modelarski
Jakich błędów! Pięknie to wygląda :-)
30-07-25 09:20
Odp: [R] "Kniaź Suworow" 1:200 Przerobiony Dom Bumagi
Tomasz75
Na forum
Od 2024
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Posty - 95
Fantastyczne wykonanie ;) podglądam dalej
Pozdrawiam
Tomasz
30-07-25 11:09
Odp: [R] "Kniaź Suworow" 1:200 Przerobiony Dom Bumagi
Żółtodziób
Na forum
Od 2022
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Posty - 1 247
te białe+szare kropki na kadłubach to pewnie kingstony = otwory do których podczepione są rury
Moze warto je podziurawić, żeby białe nie kÓło w oczęta ?

Post zmieniony (30-07-25 11:11)
pozdro
WOJTEK
...może i lepię powoli, ale za to beznadziejnie....
...ja każdy model potrafię zchrzanić, a jaka jest twoja super-moc ?
-------------------------------------------------------------------------------------
W lepieniu: Luxtorpeda , Bussard , Alkett , America i coś tam jeszcze :)
Polepione : Kaplica M.B.Śnieżnej , Cerkiew
30-07-25 18:17
Odp: [R] "Kniaź Suworow" 1:200 Przerobiony Dom Bumagi
Łosiu
Na forum
Od 2004
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1
Posty - 1 827
W Rupieciarni - 2
Żółtodziób - nie dzięki :-)
Zacząłem kleić go w 2020stym. Mam jeszcze trochę modeli do sklejenia, a życie nie jest wieczne. Chcę go skończyć i wrócić do czystego standardu, za długo trwa takie bawienie się.
30-07-25 19:57
Odp: [R] "Kniaź Suworow" 1:200 Przerobiony Dom Bumagi
Widziałem na fejsiku. Byłem w szoku, że ta baryła miała tyle łódeczek ;)
Gratulacje
Pozdrawiam
Wojtek

W budowie: Szkuta Wiślana
Ukończone: A7V | Wieża Nyska w Otmuchowie | Crusader III | Tiger I | Łódź z Gokstad
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować