Witajcie;
Ponieważ mam na macie też ten sam okręt ale z wydawnictwa "Dom Bumagi: w skali 1:200 to postanowiłem zapuścić obie relacje. Będę próbował budować oba naraz.
Zobaczymy jak wyjdzie.
Póki co od szkielet od "Hala". Rewelacyjnie spasowany i perfekcyjnie się składa z leciutkim wciskiem wszystko. Bardzo sztywny. Wręgi i wzdłużnica 2x1mm. Nietypowy pokład bo 2x0,5mm i na to dopiero wycinankowy.
Szkielet na sucho. Spawanie rozwodniony Wikol. Wypełnienie będzie Styrodurem- chyba:) Albo okleję kalką techniczną i na to właściwe poszycie.
]
]
]
--
Post zmieniony (23-02-21 08:14)