Dawno nic nie pokazywałem, no to może już pora.
Najpierw dorobilem parki amunicyjne na pociski 20 mm. Ciekawostka Amerykanie czasem pisali MM, albo M/M. To dla nich zupełna egzotyka 😉
Potem repetytory żyrokompasu.
Potem miała być pozostała drobnica nadbudówki, czyli 2 pary reflektorów sygnałowych, celownik torpedowy Skylookauty i Oerlikony, ale poczułem przesyt drobnicą, więc pora na odpoczynek i małe podsumowanie nadbudówki.
No i może już pora na pierwsze duże podsumowanie dotychczasowej budowy, po niemal 5 latach od jej rozpoczęcia 😉
Wszystko tylko poustawiane. Jak widać w ramach przerwy od drobnicy, zabrałem się za nadbudówkę śródokręcia. Ale ogólnie wiatr hula i model zieje pustką. Może jak zacznie przybywać wyposażenie pokładowe, to będzie lepiej?