Zaloguj się Zarejestruj się
17-05-20 13:11
Na forum od 2006
Relacje w toku - 11
Galerie - 8
Posty - 2 673
Projekt 50 Lat MM
17-05-20 13:11
[G] HMS Colossus, 1:200, ecardmodels
Na forum
Od 2006
Relacje w toku - 11
Galerie - 8
Posty - 2 673
Projekt 50 Lat MM
Model został ukończony.
Poniżej galeria z prototypowym Corsairem, który przerobiłem mniej więcej na oznaczenia brytyjskie z amerykańskich. Model ma błędy wykonawcze, merytoryczne, to co byłem w stanie wycisnąć z powiększonego dwa razy opracowania ecardmodels widać poniżej. Ten eksperyment modelarski chyba się jednak udał. Pozostałe samoloty, czyli Corsairy i Barracudy będę sukcesywnie dorabiał między wykańczaniem kolejnych modeli. Wielkie podziękowania dla Romana Cholewiaka za pomoc: przerysowanie i pokolorowanie od nowa burt i pokładu startowego.


























--

Post zmieniony (17-05-20 13:16)
17-05-20 14:06
Na forum od 2011
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7
Galerie - 1
Posty - 727
17-05-20 14:06
Odp: [G] HMS Colossus, 1:200, ecardmodels
Na forum
Od 2011
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7
Galerie - 1
Posty - 727
Bardzo fajny Brawo!.
Pozdrawiam,

Kuba
---------------------------------------------
Flota japońska:
Na morzu
MATSU | NAGATSUKI | KIJI | ISUZU | SBT | OTSU GATA | KAMIKAWA MARU

W stoczni
HAYATOMO | ZUIHO | SHINSHU MARU
17-05-20 14:08
Na forum od 2020
Relacje w toku - 1
Posty - 9
17-05-20 14:08
Odp: [G] HMS Colossus, 1:200, ecardmodels
Na forum
Od 2020
Relacje w toku - 1
Posty - 9
Świetny model, genialne wykonanie.
Mam pytanie z czego robiłeś liny chodzi mi o materiał i grubość.
17-05-20 14:12
Na forum od 2009
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 5
Posty - 1 347
Projekt 50 Lat MM
17-05-20 14:12
Odp: [G] HMS Colossus, 1:200, ecardmodels
Na forum
Od 2009
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 5
Posty - 1 347
Projekt 50 Lat MM
To ja czekam na więcej samolotów. Jednak lotniskowiec bez grupy lotniczej na podkładzie ubogim jest :-)
Co jak co ale te brytole miały chyba "najładniejszą" linię jeśli chodzi o deski z tego okresu.
Mogłeś chyba go poddać "mocniejszej" detalizacji ale chyba nie to było Twoim zamiarem.
Tak czy siak podoba się bardzo i śledziłem relację, zresztą jak wszystkie Twoje.
Pzdr
17-05-20 14:36
Na forum od 2003
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 25
Galerie - 8
Posty - 3 428
W Rupieciarni - 1
Projekt 50 Lat MM
17-05-20 14:36
Odp: [G] HMS Colossus, 1:200, ecardmodels
Na forum
Od 2003
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 25
Galerie - 8
Posty - 3 428
W Rupieciarni - 1
Projekt 50 Lat MM
Pierwszy z listy wielkich kadłubów wykończony.

Czekam na kolejne.
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------
17-05-20 17:02
Na forum od 2019
Galerie - 12
Posty - 285
17-05-20 17:02
Odp: [G] HMS Colossus, 1:200, ecardmodels
Na forum
Od 2019
Galerie - 12
Posty - 285
Bardzo fajna robota.
uwielbiam zapach butaprenu o poranku
17-05-20 19:59
Na forum od 2009
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 8
Posty - 5 065
Projekt 50 Lat MM
17-05-20 19:59
Odp: [G] HMS Colossus, 1:200, ecardmodels
Na forum
Od 2009
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 8
Posty - 5 065
Projekt 50 Lat MM
17-05-20 20:33
Na forum od 2016
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Posty - 2 168
W Rupieciarni - 3
17-05-20 20:33
Odp: [G] HMS Colossus, 1:200, ecardmodels
Na forum
Od 2016
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Posty - 2 168
W Rupieciarni - 3
Brawo! Fajnie wyszło!
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy
18-05-20 10:32
Na forum od 2007
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
Posty - 1 434
Projekt 50 Lat MM
18-05-20 10:32
Odp: [G] HMS Colossus, 1:200, ecardmodels
Na forum
Od 2007
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
Posty - 1 434
Projekt 50 Lat MM
Model świetnie sklejony. Tak jak dokker odniosłem wrażenie, że trochę słaba detalizacja, ale jeżeli powiększyłeś wycinankę dwukrotnie, to wszystko tłumaczy.
serwusik
18-05-20 10:59
Na forum od 2013
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 8
Galerie - 5
Posty - 847
18-05-20 10:59
Odp: [G] HMS Colossus, 1:200, ecardmodels
Na forum
Od 2013
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 8
Galerie - 5
Posty - 847
Śledziłem po cichu Twoje zmagania z tym "Colosem" od początku, gratuluje ukończenia modelu, tym bardziej, że sam musiałeś go sobie opracowywać.
Czekam jeszcze na uzupełnienie galerii pokładem wypełnionym samolotami;-)
"Si vis pacem para bellum"
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować