Zaloguj się Zarejestruj się
07-05-20 22:27
07-05-20 22:27
[G] Polonez 1500 i Niewiadów N126 Answer 1:25
Na forum
Od 2019
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 12
Posty - 125
Galeria zestawu od Answera. Miała być co prawda nad wodą, ale znalazłem inny plener.































Pozdrawiam,
Bądź sobą, nie taki jak Cię postrzegają.
Pozdrawiam,
Karol
08-05-20 14:41
08-05-20 14:41
Odp: [G] Polonez 1500 i Niewiadów N126 Answer 1:25
Na forum
Od 2013
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6
Posty - 336
W Rupieciarni - 1
Projekt 50 Lat MM
Piękna robota. Aż chce się wyjechać na urlop :-)
StuGu
Moderator
08-05-20 17:35
08-05-20 17:35
Odp: [G] Polonez 1500 i Niewiadów N126 Answer 1:25
StuGu
Moderator

Na forum
Od 2002
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 15
Posty - 4 897
Klub
GEKO - Górnośląska Elita Kartonowych Oszołomów
Widać jeszcze niedoskonałości warsztatu, ale model, a właściwie oba modele nie ułatwiały chyba pracy.
Natomiast to, co mi się najbardziej podoba to klimat jaki stworzyłeś podczas budowy. Łezka się w oku zakręciła:-)
A to niestety znak, że się zestarzeliśmy:-)
Niewiadów robi robotę:-)
StuGu
08-05-20 20:09
08-05-20 20:09
Odp: [G] Polonez 1500 i Niewiadów N126 Answer 1:25
Na forum
Od 2007
Relacje w toku - 1
Posty - 472
Samochód do poprawek blacharsko lakierniczych, gratis przyczepa w dobrym stanie i radio. Polecam tego allegrowicza. :)
03-05-25 09:58
03-05-25 09:58
Odp: [G] Polonez 1500 i Niewiadów N126 Answer 1:25
Na forum
Od ???
Posty - 1
Cześć, świetny model. Z czego albo w jaki sposób wykonałeś okna do przyczepy? Wyszły bardzo realistycznie.
03-05-25 14:17
03-05-25 14:17
Odp: [G] Polonez 1500 i Niewiadów N126 Answer 1:25
Na forum
Od 2013
Galerie - 27
Posty - 675
Wspomnień czar... fajnie się prezentuje ten zestaw , brakuje mi tylko lusterka w Polonezie .

Pozdrawiam
PABLOS
03-05-25 18:49
03-05-25 18:49
Odp: [G] Polonez 1500 i Niewiadów N126 Answer 1:25
Na forum
Od 2017
Posty - 31
Hej, chyba największym problemem wizualnym Poloneza jest ta czarna listwa powyżej świateł. W oryginale prawie się licowała z maską, a tu jest schodek i szczypie w oczy. Za to Niewiadówka super, szyby rzeczywiście mega fajne, aż by się chciało kupić zapiekankę. Plus klimacik z radyjkiem i stoliczkiem. gratulacje!
03-05-25 22:07
03-05-25 22:07
Odp: [G] Polonez 1500 i Niewiadów N126 Answer 1:25
Na forum
Od 2008
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 5
Galerie - 18
Posty - 528
W Rupieciarni - 1
Projekt 50 Lat MM
Fajny zestawik.
Przyczepka bez uwag, robi robotę, natomiast Polonez ma dach trochę za płaski. Czy to wycinanka, czy coś poszło ne tak ?
Niemniej moje gratulacje za klimacik z PRLu.
12-05-25 19:51
12-05-25 19:51
Odp: [G] Polonez 1500 i Niewiadów N126 Answer 1:25
Na forum
Od 2019
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 12
Posty - 125
Po krótkiej nieobecności ( zapomniałem hasła ), wracam do aktywnego korzystania z forum.

Fajnie, że po tak długim czasie model nadal wzbudza zainteresowanie.

Co do szyb w Niewiadówce to zrobiłem sobie kopyto na desce, wziąłem folię od skoroszytu przyłożyłem i nagrzewałem suszarką. Jak folia się nagrzała, dociskałem ją do kopyta metalową linijką.

Co do dachu to mój błąd. Dach właściwy przykleiłem do podsufiki i dlatego się spłaszczył.

Szad-zie, tak opinia od guru modeli cywilnych mocno ładuje baterie :)
Bądź sobą, nie taki jak Cię postrzegają.
Pozdrawiam,
Karol
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować