Zaloguj się Zarejestruj się
27-03-20 21:43
[R/G] Śmigłowiec Cobra czyli starych modeli koszmar :-)
Witam w kolejnej relacjo-galerii.

Tym razem śmigłowiec AH1T Cobra autorstwa Marka Pacyńskiego, nie wiem jakie wydawnictwo i rok. Model skleiłem z dwóch powodów: po pierwsze nigdy nigdzie go nie widziałem, po drugie mam takie dwa, więc nie było żalu ;-) Model sam w sobie do sklejenia, ale trzeba powalczyć z dziwną instrukcją i paskudnym ślizgo-twardym papierem, do tego dziwna kolorystyka. Ale jak już się go zmontuje, to bardzo fajnie się prezentuje :-)

Kilka zdjęć z budowy:








I gotowy model:










Pozdrawiam
Adam
<<<Wszystko co jeździ , a w szczególności po szynach , RULEZZZ>>>
27-03-20 21:51
Odp: [R/G] Śmigłowiec Cobra czyli starych modeli koszmar :-)
piotter
Na forum
Od 2006
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 22
Posty - 1 763
W Rupieciarni - 4
Ale ciekawostka !
Taki "wyrób czekoladopodobny". :)
Tyle pięknych samolotów do sklejenia...
28-03-20 12:21
Odp: [R/G] Śmigłowiec Cobra czyli starych modeli koszmar :-)
Winek
Na forum
Od 2014
Relacje z galerią - 8
Galerie - 17
Posty - 1 500
Projekt 50 Lat MM
Klub
TPM - Trójmiejski Piknik Modelarski
Nie znałem tego wydawnictwa ale na model odpoczynkowy sprzed lat zupełnie się nadał.
Gratulacje pomysłu i wykonania.
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować