Zaloguj się Zarejestruj się
27-03-20 21:34
Na forum od 2003
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 64
Posty - 1 307
W Rupieciarni - 8
Projekt 50 Lat MM
27-03-20 21:34
[R/G] Okręt rakietowy MM 12/81 czyli starych modeli czar :-)
Witam

W ramach walki z wieczorową nudą (mam opiekę na dzieci) zacząłem sobie pomalutku kleić modele.

Jako pierwszy na macie wylądował okręt rakietowy z Małego Modelarza 12/81. Model prosty i bardzo przyjemny w budowie, od siebie dodałem tylko przeszklone okna i bulaje, reszta czysty standard :-).

Kilka zdjęć z klejenia:
















A gotowy wygląda tak:










Pozdrawiam
Adam
<<<Wszystko co jeździ , a w szczególności po szynach , RULEZZZ>>>
27-03-20 23:00
Na forum od 2007
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
Posty - 293
Projekt 50 Lat MM
27-03-20 23:00
Odp: [R/G] Okręt rakietowy MM 12/81 czyli starych modeli czar :-)
Na forum
Od 2007
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
Posty - 293
Projekt 50 Lat MM
MM`mmmm, nostalgia! Dobrze zrobiono i piękny prototyp.
Ja jego na RC zrobił kiedyś
Pieniądze to nie wszystko
28-03-20 00:09
Na forum od 2005
Posty - 646
Projekt 50 Lat MM
28-03-20 00:09
Odp: [R/G] Okręt rakietowy MM 12/81 czyli starych modeli czar :-)
Na forum
Od 2005
Posty - 646
Projekt 50 Lat MM
No fajny! Łza się w oku kręci. A ten od Balu109, to istna poezja!
MARIUSZ Moderator
28-03-20 07:43
Na forum od 2001
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 22
Galerie - 9
Posty - 7 897
W Rupieciarni - 4
Projekt 50 Lat MM
28-03-20 07:43
Odp: [R/G] Okręt rakietowy MM 12/81 czyli starych modeli czar :-)
MARIUSZ
Moderator

Na forum
Od 2001
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 22
Galerie - 9
Posty - 7 897
W Rupieciarni - 4
Projekt 50 Lat MM
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
Do mnie też wróciły wspomnienia, jak sklejałem jakieś okręty z Małego Modelarza, kiedy kleiłem wszystko po kolei... Jakie to było wtedy fantastyczne uczucie... Zdobycie wycinanki i magia powstawania przestrzennej bryły, która dodatkowo przypominała obiekt rzeczywisty... Dziękuję za przywołanie wspomnień !
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.
28-03-20 07:58
Na forum od 2010
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3
Posty - 5 438
Projekt 50 Lat MM
28-03-20 07:58
Odp: [R/G] Okręt rakietowy MM 12/81 czyli starych modeli czar :-)
Na forum
Od 2010
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3
Posty - 5 438
Projekt 50 Lat MM
28-03-20 08:50
Na forum od 2010
Galerie - 41
Posty - 656
W Rupieciarni - 2
Projekt 50 Lat MM
28-03-20 08:50
Odp: [R/G] Okręt rakietowy MM 12/81 czyli starych modeli czar :-)
Na forum
Od 2010
Galerie - 41
Posty - 656
W Rupieciarni - 2
Projekt 50 Lat MM
Witam, kleiłem ten model, zarówno wcześniej wydany jak i ten numer, pamiętam emocje przy klejeniu tych modeli, jeden przetrwał do dzisiaj. Model prosty, ale przynajmniej pokład jest bardziej podobny do rzeczywistego okrętu, niż ten co wydał GPM. Ciekawostkowa z mojego życia, skleiłem ten model (12/81) zaraz po wydaniu a w 1982r wcielili mnie do MW na te własnie okręty.
28-03-20 12:02
Na forum od 2009
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 8
Posty - 5 065
Projekt 50 Lat MM
28-03-20 12:02
Odp: [R/G] Okręt rakietowy MM 12/81 czyli starych modeli czar :-)
Na forum
Od 2009
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 8
Posty - 5 065
Projekt 50 Lat MM
Witam,ładny,też mam w planach wykonanie tej jednostki,ciekawe czy był w modelarzu ?,pozdrawiam marek
28-03-20 12:18
Na forum od 2014
Relacje z galerią - 8
Galerie - 17
Posty - 1 501
Projekt 50 Lat MM
28-03-20 12:18
Odp: [R/G] Okręt rakietowy MM 12/81 czyli starych modeli czar :-)
Na forum
Od 2014
Relacje z galerią - 8
Galerie - 17
Posty - 1 501
Projekt 50 Lat MM
Klub
TPM - Trójmiejski Piknik Modelarski
I to jest prawdziwy model odpoczynkowy - gratuluję pomysłu i wykonania.
Niezła zabawa.
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)
29-03-20 14:15
Na forum od 2002
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6
Posty - 1 489
Projekt 50 Lat MM
29-03-20 14:15
Odp: [R/G] Okręt rakietowy MM 12/81 czyli starych modeli czar :-)
Na forum
Od 2002
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6
Posty - 1 489
Projekt 50 Lat MM
Podoba mi się! Tylko te druty bym ciut cieńsze zrobił.
To jeden z modeli na których poznawałem tajniki modelarstwa kartonowego!
pzdr
Kemot
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować