FORUM MODELARZY KARTONOWYCH
Regulamin
Pomoc
Zaloguj się
Zarejestruj się
Działy
Tematy/Start
Nowy temat
⇧ Nowszy wątek
Starszy wątek ⇩
Strona 1 z 1
Krzysztof NT
26-03-20 18:22
26-03-20 18:22
[R] HMS Chiddingfold z wyd. GPM
Krzysztof NT
Na forum
Od 2015
Relacje w toku
- 1
Relacje z galerią
- 3
Posty
- 307
W Rupieciarni
- 18
Przedstawiam relację z budowy HMS Chiddingfold z wydawnictwa GPM, skala 1:200.
Po wykonaniu szkieletu (zgodnie z instrukcją), dokonałem małej modyfikacji z dodatkowymi wręgami i poprzeczkami:
Na czarno pomalowałem miejsca, które mogą być widoczne z zewnątrz:
Jako pierwszy przykleiłem pokład:
W taki sposób wykonałem poszycie denne:
W burtach zrobiłem oszklenie bulajów:
A zabudowany z każdej strony szkielet wygląda tak:
Odpowiedz
Cytuj
Rysiu
26-03-20 19:04
26-03-20 19:04
Odp: [R] HMS Chiddingfold z wyd. GPM
Rysiu
Na forum
Od 2009
Relacje w toku
- 1
Relacje z galerią
- 16
Galerie
- 12
Posty
- 302
Fajnie. Ja jestem parę kroków za Tobą. Pięknie i starannie sklejony kadłub. Ja dopiero się uczę. To będzie mój pierwszy okręt, nie licząc podwodniaków. Powodzenia !!
Pomimo wielu sklejonych modeli wciąż jestem początkujący ...
Odpowiedz
Cytuj
Rysiu
13-04-20 19:43
13-04-20 19:43
Odp: [R] HMS Chiddingfold z wyd. GPM
Rysiu
Na forum
Od 2009
Relacje w toku
- 1
Relacje z galerią
- 16
Galerie
- 12
Posty
- 302
Piękny kadłub. Jak Ci idzie Kolego z robotą ? Ja swojego trochę podgoniłem chociaż wirus i mało czasu wolnego
Pomimo wielu sklejonych modeli wciąż jestem początkujący ...
Odpowiedz
Cytuj
Działy
Tematy/Start
Nowy temat
⇧ Nowszy wątek
Starszy wątek ⇩
Strona 1 z 1
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
Kliknij żeby zalogować