Zaloguj się Zarejestruj się
26-03-20 18:22
26-03-20 18:22
[R] HMS Chiddingfold z wyd. GPM
Przedstawiam relację z budowy HMS Chiddingfold z wydawnictwa GPM, skala 1:200.

Po wykonaniu szkieletu (zgodnie z instrukcją), dokonałem małej modyfikacji z dodatkowymi wręgami i poprzeczkami:







Na czarno pomalowałem miejsca, które mogą być widoczne z zewnątrz:



Jako pierwszy przykleiłem pokład:



W taki sposób wykonałem poszycie denne:







W burtach zrobiłem oszklenie bulajów:






A zabudowany z każdej strony szkielet wygląda tak:







26-03-20 19:04
26-03-20 19:04
Odp: [R] HMS Chiddingfold z wyd. GPM
Na forum
Od 2009
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 16
Galerie - 12
Posty - 302
Fajnie. Ja jestem parę kroków za Tobą. Pięknie i starannie sklejony kadłub. Ja dopiero się uczę. To będzie mój pierwszy okręt, nie licząc podwodniaków. Powodzenia !!
Pomimo wielu sklejonych modeli wciąż jestem początkujący ...
13-04-20 19:43
13-04-20 19:43
Odp: [R] HMS Chiddingfold z wyd. GPM
Na forum
Od 2009
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 16
Galerie - 12
Posty - 302
Piękny kadłub. Jak Ci idzie Kolego z robotą ? Ja swojego trochę podgoniłem chociaż wirus i mało czasu wolnego

Pomimo wielu sklejonych modeli wciąż jestem początkujący ...
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować