Witam,
Przy okazji wiosennych porządków powyciągałem z szaf i półek moje "ptaki" w celu przeprowadzenia drobnych remontów eksploatacyjnych.
Skoro już wyfrunęły z hangarów, postanowiłem zrobić im pamiątkowe zdjęcia, a ze względu na małe pole wzlotów nie było możliwości sfotografować ich razem.
Mojego projektu - Airco DH.2, Caudron G-III, "Canard" Drzewieckiego i latawce pionierskie.
Kilku brak - odleciały jako prezenty do znajomych.
Pozdrawiam,
Ryszard
Witam,jest czym rozkoszować zmysły,ach Ale takie ptactwo potrzebuje domków ,bo to nie dość ,że krucha materia ale szybko ,absorbuje kurz ,są przecież kryte płótnem,pozdrawiam zazdroszcząc kolekcji Marek