Zaloguj się Zarejestruj się
25-03-19 18:39
Na forum od 2013
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 19
Posty - 1 270
W Rupieciarni - 1
25-03-19 18:39
[G] IJN Shimushu MH 1:200 by IJN Łukasz
Na forum
Od 2013
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 19
Posty - 1 270
W Rupieciarni - 1
Zatem nadszedł czas galerii.
Parę słów o modelu. Pasowanie elementów wzorowe. Niestety niektóre gubią skalę np. radary - są sporo większe niż powinny.
Karton świetny, druk już trochę słabiej wypada mimo dobrej grafiki ma tendencję do łatwego wycierania się. Ale idzie to poskromić.

Brak schematu olinowania uważam, to duży minus i improwizowałem. Ogólnie model uważam za trudny ze względu na mały rozmiar i maluśką drobnicę. Maszt i komin również dostarczyły sporo emocji i często głośno wołałem tamtą panią, tą na K.
Luf nie udało mi się wykonać z wycinanki.

















Na koniec przyznam, że warunki do klejenia jak i do robienia zdjęć u mnie obecnie są fatalne więc jest jak jest.

Post zmieniony (25-02-24 10:45)
25-03-19 18:50
Na forum od 2016
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Posty - 2 168
W Rupieciarni - 3
25-03-19 18:50
Odp: [G] IJN Shimushu MH 1:200 by IJN Łukasz
Na forum
Od 2016
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Posty - 2 168
W Rupieciarni - 3
Jest diabelnie ładny. Masz na myśli Panią Karolinkę? Też ją czasami wołam, jak mi nie idzie :)
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy
25-03-19 19:49
Na forum od 2013
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 8
Galerie - 5
Posty - 847
25-03-19 19:49
Odp: [G] IJN Shimushu MH 1:200 by IJN Łukasz
Na forum
Od 2013
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 8
Galerie - 5
Posty - 847
Rewelacyjnie Ci wyszedł, zresztą do wysokiego poziomu Twoich modeli już nas przyzwyczaiłeś. Relingi te z tej plecionki wspaniale wyglądają.
Gratuluje, ciekawe co następne?
"Si vis pacem para bellum"
25-03-19 19:56
Na forum od 2011
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7
Galerie - 1
Posty - 727
25-03-19 19:56
Odp: [G] IJN Shimushu MH 1:200 by IJN Łukasz
Na forum
Od 2011
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7
Galerie - 1
Posty - 727
Super to wygląda. Świetny model.
Pozdrawiam,

Kuba
---------------------------------------------
Flota japońska:
Na morzu
MATSU | NAGATSUKI | KIJI | ISUZU | SBT | OTSU GATA | KAMIKAWA MARU

W stoczni
SHIRYIA | ZUIHO | SHINSHU MARU
25-03-19 21:04
Na forum od 2014
Relacje z galerią - 8
Galerie - 17
Posty - 1 501
Projekt 50 Lat MM
25-03-19 21:04
Odp: [G] IJN Shimushu MH 1:200 by IJN Łukasz
Na forum
Od 2014
Relacje z galerią - 8
Galerie - 17
Posty - 1 501
Projekt 50 Lat MM
Klub
TPM - Trójmiejski Piknik Modelarski
No i ten również przepiękny i pięknie wykonany.
Gratuluję.
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)
25-03-19 21:24
Na forum od 2013
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6
Posty - 337
W Rupieciarni - 1
Projekt 50 Lat MM
25-03-19 21:24
Odp: [G] IJN Shimushu MH 1:200 by IJN Łukasz
Na forum
Od 2013
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6
Posty - 337
W Rupieciarni - 1
Projekt 50 Lat MM
Gratulacje. Na modele w Twoim wykonaniu jak zwykle nie można się napatrzeć.

No i to tempo w klejeniu :-)
25-03-19 21:27
Na forum od 2011
Posty - 1 261
W Rupieciarni - 2
25-03-19 21:27
Odp: [G] IJN Shimushu MH 1:200 by IJN Łukasz
Na forum
Od 2011
Posty - 1 261
W Rupieciarni - 2
Świetnie wykonany model. Zazdraszczam Tobie tej floty. Ale tak pozytywnie. Podziwiam Twój kunszt i cierpliwość.

Co następne? :-)
26-03-19 08:16
Na forum od 2010
Galerie - 41
Posty - 656
W Rupieciarni - 2
Projekt 50 Lat MM
26-03-19 08:16
Odp: [G] IJN Shimushu MH 1:200 by IJN Łukasz
Na forum
Od 2010
Galerie - 41
Posty - 656
W Rupieciarni - 2
Projekt 50 Lat MM
Gratulacje, pięknie wykonany model, dużo pracy i cierpliwości.
26-03-19 16:48
Na forum od 2009
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 5
Posty - 1 347
Projekt 50 Lat MM
26-03-19 16:48
Odp: [G] IJN Shimushu MH 1:200 by IJN Łukasz
Na forum
Od 2009
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 5
Posty - 1 347
Projekt 50 Lat MM
Można tylko pogratulować "malucha"
Pzdr
26-03-19 17:41
Na forum od 2009
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 8
Posty - 5 065
Projekt 50 Lat MM
26-03-19 17:41
Odp: [G] IJN Shimushu MH 1:200 by IJN Łukasz
Na forum
Od 2009
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 8
Posty - 5 065
Projekt 50 Lat MM
Witam,kolejny ,to chyba odpowiedniki Huntów,piękne wykonanie,pozdrawiam Marek
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować