Witam,
Tak ja w tytule przedstawiam modelik sklejony razem z 5 letnią Bratanicą (głównie to wycinała części - na razie).
Pochodzi on ze strony [
cp.c-ij.com].
Zdjęcia robione na szybko, bo już się nie mogła doczekać. Dla porównania wielkości etui na telefon 4,7cala.
Post zmieniony (12-01-19 14:19)