Mariusz, znakomicie model wykonałeś. Ale chciałbym podkreślić jeszcze jedną sprawę - świetnie wyhcwyciłeś na fotkach specyficzną urodę tego samolotu. Często znakomicie wykonany model, źle sfotografowany, nie daje takiego efektu, jak ten Twój P-38. Tak więc gratuluję podwójnego sukcesu - swietnie wykoanej roboty w dwóch dziedzinach.
W pierwszej chwili naprawdę dałem się oszukać i sądziłem, że to model w skali 1:33...
MacGregor