Zaloguj się Zarejestruj się
25-09-05 15:20
[Galeria] P-38J Lightning - KH 2/04
MARIUSZ
Moderator

Na forum
Od 2001
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 22
Galerie - 9
Posty - 7 897
W Rupieciarni - 4
Projekt 50 Lat MM
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
Jak w temacie...



Pierwotna galeria została zdemolowana przez pazerność używanego hostingu zdjęć... Niech imię jego będzie zapomniane...
Powyższe zdjęcia wykonane po 13 latach od pierwotnych...
--

Post zmieniony (12-01-24 20:10)
25-09-05 17:54
Re: (galeria) P38 J gotowy!
Hayabusa
Na forum
Od 2002
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
Posty - 526
Projekt 50 Lat MM
Zgadzam się jest śliczny i wcale nie wygląda na 1:50:) Jak zrobiłeś kołpaki? wyglądają jak wytoczone.
----------------------
Jeśli dzisiaj jest źle to wiesz, że jutro może być lepiej
a jeśli dzisiej jest dobrze to ... po co się martwić na zapas;)
----------------------
25-09-05 19:58
Re: (galeria) P38 J gotowy!
MARIUSZ
Moderator

Na forum
Od 2001
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 22
Galerie - 9
Posty - 7 897
W Rupieciarni - 4
Projekt 50 Lat MM
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
Waszmościowie zbyt łaskawi...! ;-)
Kołpaki , podobnie jak nosek , po sklejeniu szlifowane - warstwa farbki - szlifowane - warstwa farbki.
Dzięki za uznanie!
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.
25-09-05 23:40
Re: (galeria) P38 J gotowy!
wojtas.r
Na forum
Od 2003
Galerie - 1
Posty - 1 890
W Rupieciarni - 3
Projekt 50 Lat MM
piękniusio - na zdjęciach wygląda jak prawdziwy !
--
Informacje nie wyszczególnione w profilu: Kronprinz, Masumoto
26-09-05 00:11
Re: (galeria) P38 J gotowy!
Dziwus
Na forum
Od 2004
Posty - 40
Model wykonany po mistrzowsku. Modele tego projektanta sa pelne raf, tym wiekszy szacunek.

[%sig%]

Post zmieniony (05-10-05 08:09)
26-09-05 06:49
Re: (galeria) P38 J gotowy!
sys
Na forum
Od 2004
Posty - 1 499
W Rupieciarni - 1
fajniuśki;)
------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)
26-09-05 07:57
Re: (galeria) P38 J gotowy!
topek123
Na forum
Od 2005
Posty - 24
Bardzo ładny model ! no i piekne wykonanie ! :]
Na WaRsZtAcIe:
F4u - CoRsAiR 50 % GPM
HH 53 C STALLION 2% GPM
26-09-05 08:05
Re: (galeria) P38 J gotowy!
panAdas
Na forum
Od 2004
Relacje w toku - 3
Galerie - 7
Posty - 1 141
W Rupieciarni - 3
Elegancko.
------------------------------------------------------------------------
Stocznia im. Dzikich Wielbłądów
26-09-05 08:58
Re: (galeria) P38 J gotowy!
BeBe
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
Posty - 2 238
Projekt 50 Lat MM
Klub
WAK - Wrocławska Anarchia Kartonowa
Model na rozkładówkę PLAYBOY'a ;-)
Gratuluję.
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)
26-09-05 12:47
Re: (galeria) P38 J gotowy!
MacGregor
Na forum
Od 2002
Galerie - 1
Posty - 2 028
W Rupieciarni - 1
Mariusz, znakomicie model wykonałeś. Ale chciałbym podkreślić jeszcze jedną sprawę - świetnie wyhcwyciłeś na fotkach specyficzną urodę tego samolotu. Często znakomicie wykonany model, źle sfotografowany, nie daje takiego efektu, jak ten Twój P-38. Tak więc gratuluję podwójnego sukcesu - swietnie wykoanej roboty w dwóch dziedzinach.

W pierwszej chwili naprawdę dałem się oszukać i sądziłem, że to model w skali 1:33...
MacGregor
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować