Fajnie czytać i słuchać miłych słów pod swoim ( i modelu ) adresem.
Dzięki za poświęconą uwagę i chęć skomentowania. ;)
PiotrD, Raduss - Też uważam że modelarskie fora to nie cały świat. Staram się jednak o to żeby internetowych galerii nie wypełniały tylko Messerfajery i Spitszmity :).
Homik - Grand Prix WAKu na WSMK ? No jasne że tak !
Tylko nie tym modelem. :))
Zielony - Nie wiem na pewno o co pytasz. Sądzę że chodzi o deformacje skrzydeł na skutek sklejenia, grubych przecież płatów, "na styk", beż żadnych "końcowych" elementów.
Mimo starannego ( w mojej opinii) tłoczenia i formowania oraz dodania jeszcze kilku nacięć, końcówki nie są takie jak bym chciał.
Na usprawiedliwienie mam też to, że aparat przekłamuje ;).
Dobrze że człowiek po tych paru latach na forum wie jak taki nienajlepszy model sfotografować i pokazać w necie :))
Gdzie ja mam tego Kitten'a...
Tyle pięknych samolotów do sklejenia...