Zaloguj się Zarejestruj się
11-04-11 13:42
11-04-11 13:42
[G] IJN MATSU 1:200 (Fly Model)
Na forum
Od 2011
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7
Galerie - 1
Posty - 724
Witam,

Jest to mój pierwszy wpis na tym forum. Zrobiłem model Matsu dość niedawno. Jestem dużym fanem floty japońskiej ale jest to mój pierwszy niszczyciel ponieważ kleje modele okrętów od dość niedawna. Nie wyszedł najgorzej chociaż popełniłem w nim kilka błędów których już nie zrobię w moich kolejnych modelach. Powstały one głównie z braku odpowiedniego materiału do ich wykonania.

Model został w całości pomalowany. Pokład zmieniłem w Photoshopie bo stary nie za ładnie wyglądał. Po pomalowaniu zrobiłem mu lekką waloryzację burt. Model chociaż dość stary był bardzo dobrze dopracowany. Przyjemnie się go sklejało.

Zapraszam do oglądania:-)



Post zmieniony (29-09-18 16:49)
11-04-11 17:53
11-04-11 17:53
Odp: [Galeria] IJN MATSU (Fly Model)
Na forum
Od 2008
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23
Posty - 1 822
Projekt 50 Lat MM
Witaj
Miło poznać kolejnego miłośnika japońskich okrętów.
Muszę powiedzieć że malowanie i zmiany o których wspomniałeś wyszły modelowi na dobre. To ciekawy model, choć samo opracowanie kolorystycznie odbiegało od obecnych.
Widzę, iż model został nagrodzony. Gratuluję.
12-04-11 12:26
12-04-11 12:26
Odp: [Galeria] IJN MATSU (Fly Model)
Na forum
Od 2011
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7
Galerie - 1
Posty - 724
Dzięki jorzik,

Widziałem twój model Mutsuki. Super Ci wyszedł. Właśnie obecnie go sklejam ale robię go na 1938 rok ze zmienionymi kominami, inną nadbudówką, opancerzonymi wyrzutniami torped no i w ciemnoszarym malowaniu. Zbieram się żeby rozpocząć tu relację ale że nie mam tak dobrego aparatu który robi dobre zbliżenia to się wciąż waham czy warto.

Pozdrawiam, Kuba

Post zmieniony (12-04-11 12:28)
12-04-11 17:24
12-04-11 17:24
Odp: [Galeria] IJN MATSU (Fly Model)
Na forum
Od 2008
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23
Posty - 1 822
Projekt 50 Lat MM
Hej
Myslę że warto załozyć relację, tym bardziej że prowadzisz ją na PaperModelers i dotychczasowe efekty Twej pracy są bardzo interesujące.
Poza tym tego okrętu jak na lekarstwo i warto go pokazać szerszej publice.
12-04-11 23:47
12-04-11 23:47
Odp: [Galeria] IJN MATSU (Fly Model)
Na forum
Od 2007
Relacje w toku - 2
Galerie - 5
Posty - 345
I ja gratuluję.
Śliczne maleństwo, już ze 3 razy chciałem się za niego zabrać, ale jak to w pewnej reklamie, " zawsze coś"....
Koniecznie pokaż Mutsuki.
Pozdrawiam.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować