Zaloguj się Zarejestruj się
12-12-03 12:16
Na forum od 2003
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
Posty - 650
Projekt 50 Lat MM
12-12-03 12:16
Re: [prezentacja] Żuk
Panie Kierowniku .....!!!..... ozes....poprostu ślicznie!!! Kiedyś Ci dorównam, jak nie w tym to w następnym życiu.

[%sig%]
"Spodziewaj się niespodziewanego..." KTOŚ ;-)))
_____________________________________________________________

"Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz."

Kat
06-04-05 17:00
Na forum od 2004
Posty - 67
06-04-05 17:00
Re: [prezentacja] Żuk
Na forum
Od 2004
Posty - 67
super modelik jednej z legend PRL-u i wytrwałego dostawcy. Może opublikować plany dodatkowego wyposażenia? Pozdrawiam kierownika i innych kartonowców.

[%sig%]
niedzielny klejacz wszystkiego
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować