Na pewno niektórzy już widzieli, ale pokażę kilka fotek. Cały proces budowy można odnaleźć na kartonworku :
[www.kartonwork.pl]
Zbudowałem model pierwszego pożarniczego Żuczka, przeznaczonego głównie na eksport do Egiptu.
To znowu ja . przepraszam za moja gópote !!!! Najpierw pisze potem myśle. Zerknołem se na kartonworka a tu MM :) A jak idiota pytam czy to było wydane. Jeszcze raz przepraszam :)