Zaloguj się Zarejestruj się
11-03-14 12:59
11-03-14 12:59
Odp: [G] ORP ‘DZIK’ Kartonowy Arsenał 9/1995 - A.Haliński
Na forum
Od 2009
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 8
Posty - 5 065
Projekt 50 Lat MM
Witam,nieskażony standard, bardzo ładny,pozdrawiam Marek
12-03-14 16:00
12-03-14 16:00
Odp: [G] ORP ‘DZIK’ Kartonowy Arsenał 9/1995 - A.Haliński
Na forum
Od 2010
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3
Posty - 5 438
Projekt 50 Lat MM
12-03-14 20:39
12-03-14 20:39
Odp: [G] ORP ‘DZIK’ Kartonowy Arsenał 9/1995 - A.Haliński
Na forum
Od 2014
Relacje z galerią - 8
Galerie - 17
Posty - 1 501
Projekt 50 Lat MM
Klub
TPM - Trójmiejski Piknik Modelarski
Dzięki za wszystkie uwagi i pochwały. Cieszę się, żę się Wam podoba.

Ale mi wstyd - nie pamiętam dlaczego umieściłem taką banderę. Faktycznie brak godła, chociaż wycięta prawidłowo. Oczywiście postaram się to naprawić.
I sam tego nie zauważyłem! Dziękuję Wam.
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)
12-03-14 20:49
12-03-14 20:49
Odp: [G] ORP ‘DZIK’ Kartonowy Arsenał 9/1995 - A.Haliński
Na forum
Od 2013
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2
Posty - 2 063
Projekt 50 Lat MM
Winek , miło sie ogląda Twoje modele.
Tym bardziej że pływajace sa z naszą banderą ( pomijam żartownisia na maszcie :) podwodniaka ).
--

Post zmieniony (12-03-14 20:52)
25-05-26 21:30
25-05-26 21:30
Re: [G] ORP ‘DZIK’ Kartonowy Arsenał 9/1995 - A.Haliński
Na forum
Od 2015
Posty - 879
Klub
SPM - Szczeciński Paprykarz Modelarski
Przepraszam za tę archeologię ale mam pytanie do Winka - czy możesz sprawić by galeria znów odżyła? ;-)
Pozdrawiam
Łukasz
27-05-26 16:08
27-05-26 16:08
Re: [G] ORP ‘DZIK’ Kartonowy Arsenał 9/1995 - A.Haliński
Na forum
Od 2014
Relacje z galerią - 8
Galerie - 17
Posty - 1 501
Projekt 50 Lat MM
Klub
TPM - Trójmiejski Piknik Modelarski
Witam Kolegę Lukee.
Wysłałem wiadomość na priv z Twojego profilu.
Pozdrawiam
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)
27-05-26 16:36
27-05-26 16:36
Re: [G] ORP ‘DZIK’ Kartonowy Arsenał 9/1995 - A.Haliński
Na forum
Od 2015
Posty - 879
Klub
SPM - Szczeciński Paprykarz Modelarski
Dzięki :-)
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować