Dzięki za wszystkie uwagi i pochwały. Cieszę się, żę się Wam podoba.
Ale mi wstyd - nie pamiętam dlaczego umieściłem taką banderę. Faktycznie brak godła, chociaż wycięta prawidłowo. Oczywiście postaram się to naprawić.
I sam tego nie zauważyłem! Dziękuję Wam.
Pozdrowienia dla wszystkich
Winek (WiesławK)