Jak dla mnie miód i to podwójny. :-)
Po pierwsze, to pierwszy raz widzę Meteora z wycinanki sklejonego na takim poziomie, a dwa w wykonaniu takiego uzdolnionego modelarza jak Ty.
Gratuluję i dziękuję.
ps. To może teraz Kania? ;-)
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...
Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.
GUZZISTI , LANCISTI