Zaloguj się Zarejestruj się
27-09-18 22:58
Na forum od 2009
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2
Posty - 558
27-09-18 22:58
[G] Meteor 2H, Orlik 1:15
Na forum
Od 2009
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2
Posty - 558
Witam,
wrzucam galerię modelu sklejonego około rok temu. Modelik prosty, kleiło się bardzo przyjemnie, rozwiązania w projekcie są przemyślane, w kwestii drobnych detali mamy pewną możliwość wyboru stopnia trudności. Liczę, że zarówno Ceva jak i BERP wnet się "przebudzą" i zaprojektują dla nas jeszcze coś ciekawego ;)











Pozdrawiam

Post zmieniony (30-09-18 15:41)
28-09-18 12:36
Na forum od 2018
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
Posty - 39
28-09-18 12:36
Odp: [G] Meteor 2H, Orlik 1:15
Na forum
Od 2018
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
Posty - 39
Fajnie się prezentuje :) ładnie i czysto sklejony pozdrawiam.
28-09-18 17:53
Na forum od 2005
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 7
Galerie - 26
Posty - 3 391
W Rupieciarni - 28
Projekt 50 Lat MM
28-09-18 17:53
Odp: [G] Meteor 2H, Orlik 1:15
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 7
Galerie - 26
Posty - 3 391
W Rupieciarni - 28
Projekt 50 Lat MM
Jak dla mnie miód i to podwójny. :-)

Po pierwsze, to pierwszy raz widzę Meteora z wycinanki sklejonego na takim poziomie, a dwa w wykonaniu takiego uzdolnionego modelarza jak Ty.

Gratuluję i dziękuję.

ps. To może teraz Kania? ;-)
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI , LANCISTI
28-09-18 19:51
Na forum od 2006
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 22
Posty - 1 763
W Rupieciarni - 4
28-09-18 19:51
Odp: [G] Meteor 2H, Orlik 1:15
Na forum
Od 2006
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 22
Posty - 1 763
W Rupieciarni - 4
To zupełnie nie moje klimaty ale pochwała za kawałek porządnej, modelarskiej roboty się należy. :)
Całkiem fajny model.
To jednorazowy wybryk czy będziesz ciągnął tematykę ?
Tyle pięknych samolotów do sklejenia...
29-09-18 16:39
Na forum od 2011
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 25
Posty - 2 036
Projekt 50 Lat MM
29-09-18 16:39
Odp: [G] Meteor 2H, Orlik 1:15
Na forum
Od 2011
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 25
Posty - 2 036
Projekt 50 Lat MM
A to mnie zaskoczyłeś, nie spodziewałem się, że ulepisz coś takiego :) Fajna rakietka, gratulacje.
30-09-18 16:09
Na forum od 2009
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2
Posty - 558
30-09-18 16:09
Odp: [G] Meteor 2H, Orlik 1:15
Na forum
Od 2009
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2
Posty - 558
Dzięki za miłe słowa;
Ceva- na pewno najpierw będę chciał pokończyć to co mam już zaczęte, a są to 3 modele ^^
A do kolejki dopychał się jeszcze jeden Niemiec :P Z moim tempem klejenia na razie nie chcę nic obiecywać...

Piotter- tak, to raczej jednorazowy wybryk, rakiety mnie zbytnio nie pociągają ;)

TRH- szczerze, też się tego nie spodziewałem :D Dostałem ten model rok wcześniej od cevy, decyzja o sklejeniu zapadła tydzień przed kolejnym Przeciszowem. Dzięki temu nie przyjechałem tam z pustymi rękami ;)

Pozdrawiam
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować