Witam ponownie.
Minęło już sporo czasu od ostatniego wpisu, ale jakoś tak w życiu bywa... :)
Tatra ruszyła nieznacznie do przodu: pojawiła się wieża oraz zawieszenie z podstawką. Tak się prezentują moje "udane" wypociny :)
Międzyczasie prowadzę walki z dodatkowym reflektorem oraz wyposażeniem wieży, ale to już temat na kolejną aktualizację.
Krzysztof NT napisał:
> Aras45, ja wykonałem wszystkie trzy wersje: czechosłowacką, niemiecką i polską.
> Stawiając je obok siebie, prezentują się całkiem fajnie.
> Może dasz się namówić na zrobienie wszystkich?
> Żałuję tylko, że nie dodałem śrub czy nitów. Bo chłopaki mają rację, wtedy Tatry prezentują się
> naprawdę czadersko.
Obejrzałem galerię, piękna robota! a jak się prezentują trojaczki ! :D
Viking_BB &
Rafael - koledzy litości :D to ma być model odpoczynkowy, a nie projekt na lata ^^