Zaloguj się Zarejestruj się
21-05-18 15:32
[G] Egipski SU-100 1:25 WAK
dweler
Na forum
Od 2012
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
Posty - 554
Cześć.
Zapraszam do galerii końcowej. Z efektu jestem zadowolony, ponownie udało się dużo poeksperymentować z rożnymi technikami brudzeniowymi co daje mi największą frajdę. Większość elementów udało się zwaloryzować, natomiast aby upodobnić go do maszyn używanych w egipskim wojsku musiałem także dokonać grubszych przeróbek, którym podlegały min. koła i osłony wydechów. Do brudzenia użyłem washy oraz pigmentów MIG a także farb artystycznych Talens Van Gogh do zacieków.





Post zmieniony (21-05-18 15:45)
21-05-18 15:57
Odp: [G] Egipski SU-100 1:25 WAK
Kroolo
Na forum
Od 2006
Relacje z galerią - 2
Galerie - 28
Posty - 1 072
Projekt 50 Lat MM
Klub
Level expert! Gratuluję świetnego modelu!
na macie: B-17G | T-27 | Liebherr LTM-1040 | OS2U Kingfisher
za mną: <-- linki pod nickiem
21-05-18 16:30
Odp: [G] Egipski SU-100 1:25 WAK
Borowy
Na forum
Od 2010
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3
Posty - 5 438
Projekt 50 Lat MM
21-05-18 16:40
Odp: [G] Egipski SU-100 1:25 WAK
Sławek
Na forum
Od 2010
Galerie - 41
Posty - 655
W Rupieciarni - 2
Projekt 50 Lat MM
Fajnie wyszedł Ci ten model ( i te rury rpg 7) , zwłaszcza malowanie ciekawe, ale trochę wybłyszczyłbym gąsienice , zawsze są starte do metalu na zewnętrznych powierzchniach i tyle . Gratuluje.
21-05-18 17:45
Odp: [G] Egipski SU-100 1:25 WAK
MichalR
Na forum
Od 2004
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 19
Galerie - 3
Posty - 660
W Rupieciarni - 1
Projekt 50 Lat MM
Ładny, bardzo ładny. Aż miło patrzeć jak ktoś robi coś tak ładnego z moich wypocin :) Gratulacje!
21-05-18 19:08
Odp: [G] Egipski SU-100 1:25 WAK
QN
Na forum
Od 2003
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 25
Galerie - 8
Posty - 3 428
W Rupieciarni - 1
Projekt 50 Lat MM
Bardzo mi się podoba. Bardzo realistycznie odtworzyłeś zbiorniki zalane ropą, delikatne odpryski w niektórych tylko miejscach, bez zbytniej przesady. Świetnie to wygląda.
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------
21-05-18 22:13
Odp: [G] Egipski SU-100 1:25 WAK
Demon
Na forum
Od 2002
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 19
Posty - 2 935
W Rupieciarni - 3
Gratulacje. Jak dla mnie jeden z lepszych pancerniackich modeli ostatnimi czasy. Tylko trochę żal....że się tak kleić jak Ty nie potrafi.
-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.
21-05-18 22:48
Odp: [G] Egipski SU-100 1:25 WAK
ceva
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 7
Galerie - 26
Posty - 3 389
W Rupieciarni - 28
Projekt 50 Lat MM
Szkoda fajnego modelu, laserowymi gąsienicami z pasków położyłeś dobrze zapowiadający się* temat. Naprawdę szkoda...

ps. Nie znam się, ale moim zdaniem, wszystkie naraz pootwierane skrzynki wyglądają nieco nienaturalnie.
ps2. Jak wspomniał Sławek, gąsienice w prawdziwym pojeździe, w szczególności użytkowanym w suchym, pustynnym klimacie, powinny być bardziej "metalowe".

* - diorama pewnie będzie (a przynajmniej być powinna), a wraz z nią wygląd modelu będzie stanowił nierozerwalną i sensowną kompozycję.

Post zmieniony (21-05-18 22:56)
22-05-18 06:20
Odp: [G] Egipski SU-100 1:25 WAK
Viking_BB
Na forum
Od 2013
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
Posty - 2 328
Model - cacuszko podobuję mnię się bardzo.,Tylko skąd pewność, że to akurat egipski? Powinna jakaś mumia sterować pojazdem, bo po samym spaghetti na przedniej płycie europejczyk raczej nie pozna ;)
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować