Witam,
Na bazie SPAD-a S.A-2 powstał model wersji S.A.-4 różniący się szczegółami konstrukcyjnymi.
Samolot w malowaniu Imperialnych Sił Powietrznych Rosji z 19.KAO (Korpuśny Oddział Lotniczy) - 1916 r.
Na tego typu samolotach latało wielu polskich pilotów w służbie cara Mikołaja II.
Poniżej w towarzystwie "pchacza" De Havilland DH.2 "Airco"
W początkowym okresie I WŚ brak synchronizatora kaemu zmusił konstruktorów w Anglii i Francji do szukania zastępczych rozwiązań. Przykładem są właśnie te samoloty.
Pozdrawiam,
Ryszard
Post zmieniony (20-05-18 13:06)