Zaloguj się Zarejestruj się
10-04-18 17:02
10-04-18 17:02
[G] Sójka i Zniczki Zwyczajne
Na forum
Od 2017
Relacje w toku - 2
Galerie - 3
Posty - 47
Niedawno ukończony urodzinowy prezent dla babci.

Na prawdziwych gałązkach i pieńku posadziłem Sójkę (DE VLAMSE GAAI) od LEON SCHUIJT oraz darmowy model Zniczka Zwyczajnejnego (FIRECREST) od Johan Scherft.

Oba modele super zaprojektowane, darmowy Zniczek sklejał się wyśmienicie.








10-04-18 17:34
10-04-18 17:34
Odp: [G] Sójka i Zniczki Zwyczajne
Na forum
Od 2010
Relacje w toku - 27
Relacje z galerią - 1
Galerie - 34
Posty - 11 151
W Rupieciarni - 20
Projekt 50 Lat MM
Rewelacja !
10-04-18 17:51
10-04-18 17:51
Odp: [G] Sójka i Zniczki Zwyczajne
Na forum
Od 2007
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
Posty - 2 326
W Rupieciarni - 2
Super. Babcia na pewno się ucieszy.

Pozdrawiam.
Relacja: MAYA
Relacja z galerią: ARIZONA , NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/
10-04-18 18:20
10-04-18 18:20
Odp: [G] Sójka i Zniczki Zwyczajne
Na forum
Od 2016
Posty - 187
W Rupieciarni - 6
Projekt 50 Lat MM
Jak żywe. REWELACJA
A może to prawdziwne tylko wypchane? :):):)
Vivat czołgusie!
10-04-18 18:33
10-04-18 18:33
Odp: [G] Sójka i Zniczki Zwyczajne
Na forum
Od 2012
Galerie - 1
Posty - 2 513
Brakuje mi tu jeszcze jednego ptaszka ; )
Taki wnuczek to skarb - życz Babci 100 lat ode mnie !
10-04-18 21:35
10-04-18 21:35
Odp: [G] Sójka i Zniczki Zwyczajne
Na forum
Od 2014
Relacje z galerią - 8
Galerie - 17
Posty - 1 501
Projekt 50 Lat MM
Klub
TPM - Trójmiejski Piknik Modelarski
Podziwiam, ptaszki prześliczne.
Gratuluję pomysłu i wykonania.
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)
10-04-18 21:45
10-04-18 21:45
Odp: [G] Sójka i Zniczki Zwyczajne
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 7
Galerie - 26
Posty - 3 391
W Rupieciarni - 28
Projekt 50 Lat MM
Zniczek rzondzi! ;-)
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI , LANCISTI
11-04-18 07:46
11-04-18 07:46
Odp: [G] Sójka i Zniczki Zwyczajne
Na forum
Od 2013
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
Posty - 2 328
Hahaha, a co na to kot babcinej sąsiadki?
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska
11-04-18 14:43
11-04-18 14:43
Odp: [G] Sójka i Zniczki Zwyczajne
Na forum
Od 2009
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 8
Posty - 5 065
Projekt 50 Lat MM
Witam,bardzo ładny ,ładna grafika,ładna dekoracja,pozdrawiam Marek
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować