FORUM MODELARZY KARTONOWYCH
Regulamin
Pomoc
Zaloguj się
Zarejestruj się
Działy
Tematy/Start
Nowy temat
⇧ Nowszy wątek
Starszy wątek ⇩
Strona 1 z 1
Baxter
10-04-18 17:02
10-04-18 17:02
[G] Sójka i Zniczki Zwyczajne
Baxter
Na forum
Od 2017
Relacje w toku
- 2
Galerie
- 3
Posty
- 47
Niedawno ukończony urodzinowy prezent dla babci.
Na prawdziwych gałązkach i pieńku posadziłem Sójkę (DE VLAMSE GAAI) od LEON SCHUIJT oraz darmowy model Zniczka Zwyczajnejnego (FIRECREST) od Johan Scherft.
Oba modele super zaprojektowane, darmowy Zniczek sklejał się wyśmienicie.
Odpowiedz
Cytuj
Ryszard
10-04-18 17:34
10-04-18 17:34
Odp: [G] Sójka i Zniczki Zwyczajne
Ryszard
Na forum
Od 2010
Relacje w toku
- 27
Relacje z galerią
- 1
Galerie
- 34
Posty
- 11 151
W Rupieciarni
- 20
Rewelacja !
Odpowiedz
Cytuj
Spychacz
10-04-18 17:51
10-04-18 17:51
Odp: [G] Sójka i Zniczki Zwyczajne
Spychacz
Na forum
Od 2007
Relacje w toku
- 1
Relacje z galerią
- 2
Galerie
- 2
Posty
- 2 326
W Rupieciarni
- 2
Super. Babcia na pewno się ucieszy.
Pozdrawiam.
Relacja:
MAYA
Relacja z galerią:
ARIZONA
,
NAGATO
,
FUSO
Galeria:
RICHELIEU
,
KING GEORGE V
Slayer \m/
Odpowiedz
Cytuj
Kartonik39
10-04-18 18:20
10-04-18 18:20
Odp: [G] Sójka i Zniczki Zwyczajne
Kartonik39
Na forum
Od 2016
Posty
- 187
W Rupieciarni
- 6
Jak żywe. REWELACJA
A może to prawdziwne tylko wypchane? :):):)
Vivat czołgusie!
Odpowiedz
Cytuj
Halogen
10-04-18 18:33
10-04-18 18:33
Odp: [G] Sójka i Zniczki Zwyczajne
Halogen
Na forum
Od 2012
Galerie
- 1
Posty
- 2 513
Brakuje mi tu jeszcze jednego ptaszka ; )
Taki wnuczek to skarb - życz Babci 100 lat ode mnie !
Odpowiedz
Cytuj
Winek
10-04-18 21:35
10-04-18 21:35
Odp: [G] Sójka i Zniczki Zwyczajne
Winek
Na forum
Od 2014
Relacje z galerią
- 8
Galerie
- 17
Posty
- 1 501
Klub
TPM
- Trójmiejski Piknik Modelarski
Podziwiam, ptaszki prześliczne.
Gratuluję pomysłu i wykonania.
Pozdrowienia dla wszystkich
Winek (WiesławK)
Odpowiedz
Cytuj
ceva
10-04-18 21:45
10-04-18 21:45
Odp: [G] Sójka i Zniczki Zwyczajne
ceva
Na forum
Od 2005
Relacje w toku
- 6
Relacje z galerią
- 7
Galerie
- 26
Posty
- 3 391
W Rupieciarni
- 28
Zniczek rzondzi! ;-)
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...
Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.
GUZZISTI , LANCISTI
Odpowiedz
Cytuj
Viking_BB
11-04-18 07:46
11-04-18 07:46
Odp: [G] Sójka i Zniczki Zwyczajne
Viking_BB
Na forum
Od 2013
Relacje w toku
- 4
Relacje z galerią
- 6
Galerie
- 14
Posty
- 2 328
Hahaha, a co na to kot babcinej sąsiadki?
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel:
kartonowakolej.pl
Dumny członek:
Bielska Strefa Modelarska
Odpowiedz
Cytuj
Borowy
11-04-18 10:14
11-04-18 10:14
Odp: [G] Sójka i Zniczki Zwyczajne
Borowy
Na forum
Od 2010
Relacje z galerią
- 13
Galerie
- 3
Posty
- 5 438
Witam. Coś pięknego ! Gratulacje.
Wykonane:
ORP Błyskawica
,
ORP Piorun
,
Torpedowce Kit i Bezszumnyj
,
Torpedowiec A-56
,
Torpedowiec ORP Kujawiak
,
ORP Burza - stan na 1943 r
,
Pz.Kpfw. III Ausf J
,
T-34
,
IS-2
,
Komuna Paryska
,
Sherman M4A3
,
Star 25 - samochód pożarniczy
,
Zlin 50L/LS
,
Gaz AA
,
PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1
,
Krupp Protze OSP
,
W budowie:
Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !
Odpowiedz
Cytuj
marek1
11-04-18 14:43
11-04-18 14:43
Odp: [G] Sójka i Zniczki Zwyczajne
marek1
Na forum
Od 2009
Relacje w toku
- 3
Relacje z galerią
- 13
Galerie
- 8
Posty
- 5 065
Witam,bardzo ładny ,ładna grafika,ładna dekoracja,pozdrawiam Marek
W budowie |
R17 Halny
Błyskawica 44
|
IJN Hiei
Ostatni obiekt westchnień
Warspite
] Modele pozaregulaminowe
Żaglowce
Garland
Trałowce
proj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"
Prdro Gual
R/G
Kuter Elko 80
I
Statek Ewa
I
Czołg T55A
I
Statek Ratowniczy R 27 Cyklon
I
Schnellboot S132 WAK
I
Ścigacz S2
I
ORP Dragon i ORP Dzik
I
ORP Grom 1940
I
kuter Vosper 72
I
ORP Garland
Odpowiedz
Cytuj
Działy
Tematy/Start
Nowy temat
⇧ Nowszy wątek
Starszy wątek ⇩
Strona 1 z 1
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
Kliknij żeby zalogować