Kartonowy Tur- Pasjonaci modelarstwa z Bielska Podlaskiego
Chciałbym przedstawić Wam galerię jednego z ostatnich moich modeli. Jest to tytułowy samochód pancerny. Pojazdy te brały udział w działaniach wojennych mni. września 1939 r. i został zrobiony w oznakowaniu z tego okresy. Autor opracowania Pan Stanisław Śliwiński zaoferował możliwość sklejenia modelu w dwóch różnych oznaczeniach czyli to które zrobiłem i jako opcja Francja 1940r. Model wykonany w standardzie czyli nie malowany z dwóch wycinanek (w celu uplastycznienia pojazdu) plus grawerowana podłoga i laserowo cięty bieżnik opon. Po sklejeniu potraktowany washem z AK. Co do samego modelu to nie sprawiał żadnych problemów w budowie, wszystko spasowane na bdobrym poziomie. Koniec zrzędzenia zapraszam do galerii.
A ja dodam beczkę dziegciu, do tej łyżki miodu: te paskudne zacieki, z brudnej wody po malowaniu plakatówkami, zniszczyły cały efekt i trud włożonej pracy, w ten efektowny model :-( Potrzebne to było jak umarłemu kadzidło.
Pozdrawiam!
Chopin
Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.
Lakiernia czołgów Różowy Słonik. Lakierujemy czołgi na każdy dostępny kolor, o ile jest to różowy...