Zaloguj się Zarejestruj się
02-03-18 22:42
02-03-18 22:42
[G] Kfz 14 Adler Wektor 1/25
Na forum
Od 2014
Relacje w toku - 1
Galerie - 45
Posty - 774
Klub
Kartonowy Tur - Pasjonaci modelarstwa z Bielska Podlaskiego
Chciałbym przedstawić Wam galerię jednego z ostatnich moich modeli. Jest to tytułowy samochód pancerny. Pojazdy te brały udział w działaniach wojennych mni. września 1939 r. i został zrobiony w oznakowaniu z tego okresy. Autor opracowania Pan Stanisław Śliwiński zaoferował możliwość sklejenia modelu w dwóch różnych oznaczeniach czyli to które zrobiłem i jako opcja Francja 1940r. Model wykonany w standardzie czyli nie malowany z dwóch wycinanek (w celu uplastycznienia pojazdu) plus grawerowana podłoga i laserowo cięty bieżnik opon. Po sklejeniu potraktowany washem z AK. Co do samego modelu to nie sprawiał żadnych problemów w budowie, wszystko spasowane na bdobrym poziomie. Koniec zrzędzenia zapraszam do galerii.



Za jakość zdjęć przepraszam robione telefonem.
03-03-18 08:09
03-03-18 08:09
Odp: [G] Kfz 14 Adler Wektor 1/25
Na forum
Od 2013
Posty - 1 616
W Rupieciarni - 23
Zachęciłes mnie do wzięcia go na warsztat. Niby nic wielkiego ale śliwy modele są perfekcyjnie opracowane.
03-03-18 16:32
03-03-18 16:32
Odp: [G] Kfz 14 Adler Wektor 1/25
Na forum
Od 2010
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3
Posty - 5 438
Projekt 50 Lat MM
03-03-18 20:23
03-03-18 20:23
Odp: [G] Kfz 14 Adler Wektor 1/25
Na forum
Od 2015
Galerie - 1
Posty - 426
Bardzo fajny model. Gratulacje.
Pozdrawiam.
Andrzej

Kolekcja: TK-3
Warsztat: T-70
03-03-18 20:25
03-03-18 20:25
Odp: [G] Kfz 14 Adler Wektor 1/25
Na forum
Od 2003
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48
Posty - 3 107
W Rupieciarni - 1
A ja dodam beczkę dziegciu, do tej łyżki miodu: te paskudne zacieki, z brudnej wody po malowaniu plakatówkami, zniszczyły cały efekt i trud włożonej pracy, w ten efektowny model :-( Potrzebne to było jak umarłemu kadzidło.
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.
Lakiernia czołgów Różowy Słonik. Lakierujemy czołgi na każdy dostępny kolor, o ile jest to różowy...
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować