Zaloguj się Zarejestruj się
24-02-18 15:35
Na forum od 2007
Relacje w toku - 3
Galerie - 7
Posty - 337
24-02-18 15:35
[G] projekt 971m szczuka-m / k-335 giepard (akuŁa iii) 1:200 [gpm]
Na forum
Od 2007
Relacje w toku - 3
Galerie - 7
Posty - 337
Wymęczyłem.

Straciłem serce do tego modelu po tym jak skończyłem sam kadłub. Strasznie nie wyszedł mi dziub. Model odleżał swoje i jednak doczekał się ukończenia. Nie wyszedł idealnie. Ale daje mi +1 do galerii i tylko dlatego go prezentuję na forum.

Okładka.


Galeria.




--

Post zmieniony (24-02-18 16:38)
24-02-18 19:21
Na forum od 2011
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 25
Posty - 2 036
Projekt 50 Lat MM
24-02-18 19:21
Odp: [G] Projekt 971M Szczuka-M / K-335 GIEPARD (AKUŁA III) 1:200 [GPM]
Na forum
Od 2011
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 25
Posty - 2 036
Projekt 50 Lat MM
I dobrze, że pokazujesz. Co do dziobu to polecam spróbować BCG. Można go fajnie zaokrąglić. Przetestowałem to w moim Orle.
24-02-18 19:58
Na forum od 2013
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2
Posty - 2 063
Projekt 50 Lat MM
24-02-18 19:58
Odp: [G] Projekt 971M Szczuka-M / K-335 GIEPARD (AKUŁA III) 1:200 [GPM]
Na forum
Od 2013
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2
Posty - 2 063
Projekt 50 Lat MM
Swietnie że pokazujesz, a ja dodam pytanie .Jak buduje się okręty podwodne ? Czy z pasków blach zwijanych w kółka (elipsy) ? Skoro coś , w tym przypadku okręt podwodny każe nam sie sklejać "wbrew naturze" to co się dziwić że trzeba mieć nadzwyczajne zdolności by to wyszło dobrze.?
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)
24-02-18 19:59
Na forum od 2006
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 22
Posty - 1 763
W Rupieciarni - 4
24-02-18 19:59
Odp: [G] Projekt 971M Szczuka-M / K-335 GIEPARD (AKUŁA III) 1:200 [GPM]
Na forum
Od 2006
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 22
Posty - 1 763
W Rupieciarni - 4
Kawał modeliszcza. Gratuluję.
Tylko zdjęcia jakby małe. Daj kilka więcej i większych.
Tyle pięknych samolotów do sklejenia...
24-02-18 20:40
Na forum od 2012
Galerie - 1
Posty - 2 513
24-02-18 20:40
Odp: [G] Projekt 971M Szczuka-M / K-335 GIEPARD (AKUŁA III) 1:200 [GPM]
Na forum
Od 2012
Galerie - 1
Posty - 2 513
Okręt podwodny powstaje z sekcji takich np. <[pl.wikipedia.org]; lub takich [www.990px.pl], [ujarani.com]
więc, gdzie ty Alski widzisz sklejanie tego modelu wbrew naturze ? Po prostu zbyt słabo sekcje dziobowe zostały wyoblone i dlatego są mocno widoczne łączenia poszczególnych części.
24-02-18 20:52
Na forum od 2007
Relacje w toku - 3
Galerie - 7
Posty - 337
24-02-18 20:52
Odp: [G] Projekt 971M Szczuka-M / K-335 GIEPARD (AKUŁA III) 1:200 [GPM]
Na forum
Od 2007
Relacje w toku - 3
Galerie - 7
Posty - 337
TRH - właśnie nasaczalem od wewnątrz karton najpierw woda potem delikatnie BCG, ale nie dałem rady wyoblic tego dziobu właściwie na żarówce LED (przepalonej). Moze tez dlatego ze ten model był na strasznie grubym kartonie, najgrubszym jaki do tej pory miałem.

Piotter - zdjec wystarczy ;) jest sporo niedociagniec.

Alski - tak, te które dotad robiłem były zaprojektowane jak kadlub samolotu. Kupiłem sobie teraz Tułę z WAK i ona jest na sztywnym szkielecie i tu sie trochę boje ja zacząć. Kojazy mi sie ze na sztywnym szkielecie jeden mały błąd 5 części dalej nawarstwia sie i robi sie z tego mega bledu. Jakoś nie czuje sie jeszcze gotowy na takie konstrukcje.
24-02-18 22:51
Na forum od 2011
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 25
Posty - 2 036
Projekt 50 Lat MM
24-02-18 22:51
Odp: [G] Projekt 971M Szczuka-M / K-335 GIEPARD (AKUŁA III) 1:200 [GPM]
Na forum
Od 2011
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 25
Posty - 2 036
Projekt 50 Lat MM
Woda nie nasączaj, bo to bardzo ryzykowne, lepiej dać nieco więcej BCG. Do wyoblania ja stosuję np. mosiężna kulkę na patyku o średnicy ok 1 cm. Oczywiście wszystko na delikatnie miękkim podłożu. Tak czy owak po testuj tę metodę dalej, bo jest naprawdę warta uwagi. Zwłaszcza w tego typu podwodniakach ;) Powodzenia z kolejnymi "cygarami".
25-02-18 07:06
Na forum od 2009
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 5
Posty - 1 347
Projekt 50 Lat MM
25-02-18 07:06
Odp: [G] Projekt 971M Szczuka-M / K-335 GIEPARD (AKUŁA III) 1:200 [GPM]
Na forum
Od 2009
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 5
Posty - 1 347
Projekt 50 Lat MM
Jesteś dla siebie zbyt surowy. Gdybyś nie pokazał nie dostałbyś paru cennych rad.
Pzdr
25-02-18 09:25
Na forum od 2010
Galerie - 41
Posty - 657
W Rupieciarni - 2
Projekt 50 Lat MM
25-02-18 09:25
Odp: [G] Projekt 971M Szczuka-M / K-335 GIEPARD (AKUŁA III) 1:200 [GPM]
Na forum
Od 2010
Galerie - 41
Posty - 657
W Rupieciarni - 2
Projekt 50 Lat MM
Witam, mnie tam sie podoba ten okręt, następny wyjdzie lepiej , nie każdy musi być mistrzem świata w klejeniu. Praktyka i doświadczenie przychodzi z czasem.
25-02-18 10:08
Na forum od 2007
Relacje w toku - 1
Posty - 2 029
25-02-18 10:08
Odp: [G] Projekt 971M Szczuka-M / K-335 GIEPARD (AKUŁA III) 1:200 [GPM]
Na forum
Od 2007
Relacje w toku - 1
Posty - 2 029
Dobrze wyszedł, nie tragizuj waść!! Nie widziałeś moich wypocin...
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować