Jaroslav Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Dlaczego mój wczorajszy wpis został usunięty?
Forum modelarskie to nie miejsce na dyskusje o polityce. Nie rozumiem dlaczego trzeba to regularnie tłumaczyć dorosłym ludziom. Naprawdę warto zamienić to miejsce w bagno, po to żeby obcy ludzie przeczytali moje "jedyne słuszne" poglądy?
Pzdr
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<