Hej,
Wstawiam galerię Starfightera z KK. Projekt Pawła Mistewicza. Model sklejał się bez problemów.
Proste i celowe rozwiązania konstrukcyjne i doskonałe spasowanie elementów. Kłopot miałem jedynie
ze środkowym segmentem kadłuba. Element trudny do formowania i trochę mnie przerósł. Na zdjęciach
widać "krowie żebra" przy przejściu wlotów powietrza w kadłub. Kabinkę kupiłem w GPM-ie, ale nie polecam.
Nie pasuje (przynajmniej do modelu z KK, bo GPM wydał projekt Łukasza Fuczka) i kształt ma się nijak
do oryginału. Ostatecznie jakoś wyciąłem fragment środkowy a wiatrochron i tył kabiny zrobiłem sam.
Od siebie dodałem też wskaźnik HUD i pokryte materiałem panele po jego bokach.
Zapraszam do oglądania.
Pozdrawiam,
Tomek
Post zmieniony (21-01-17 21:37)