Poniżej jeszcze jedna galeria z "Answer'owego" Orła III. Model fajnie zaprojektowany, fajnie/przyjemnie się go kleiło. Co prawda pomiędzy ukończeniem kadłuba a skończeniem kiosku uciąłem sobie 6 lat przerwy, ale ciesze się ze go wygrzebałem z niebytu i ukończyłem.
Kolejna galeria z kolejnym ładnie sklejonym podwodniakiem.
Całe szczęście, że gdzieś tam (w głębinach?) przetrwał tyle czasu, bo teraz jest co podziwiać.
Orłów naszych nigdy za wiele. Szkoda ze w rzeczywistości tylko jednego takiego mamy. Tak czy inaczej gratuluję modelu. Bardzo dobrze się stało że postanowiłeś go jednak dokończyć.