Witam,
Przygoda z aeroplanem dobiegła końca.
Bazą wyjściową do budowy był jeden z dwóch modeli tego samolotu wydany przez Answer oraz wiele innych publikacji jak również zdjęć oryginału otrzymanych od red. "LzSz".
W miarę własnych umiejętności postarałem się o jak największą waloryzację.
Poniżej zdjęcie przed poprawieniem "komina" wylotu spalin
Pozdrawiam,
Ryszard
Post zmieniony (26-09-18 10:09)