Zaloguj się Zarejestruj się
26-05-16 11:13
Na forum od 2004
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10
Posty - 2 962
Projekt 50 Lat MM
26-05-16 11:13
[G] Luftwaffe "bezswastycznie"
Na forum
Od 2004
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10
Posty - 2 962
Projekt 50 Lat MM
Klub
Ponieważ jakiś czas temu zarzucono mi (zresztą nie tylko mi) zamiłowanie do swastyki postanowiłem udowodnić, że nie jestem wielbłądem. Kapibarą też nie.
Zdarzyło mi się otóż spotkać parę modeli, które powinny mieć swastyki, a nie miały.
I cóż ja uczyniłem? Wziąłem przykład z Majewskiego - nie memłałem tylko skleiłem bez. I wieszam na choince.
Chyba nie trzeba ich przedstawiać. Braku niewątpliwie konieczych swastyk też nie da się zakryć ;-)




A na koniec pozdrowienia od Stukaska:
Więcej uśmiechu panowie :-)))




--

Post zmieniony (08-08-20 13:32)
26-05-16 11:18
Na forum od 2006
Relacje z galerią - 2
Galerie - 28
Posty - 1 072
Projekt 50 Lat MM
26-05-16 11:18
Odp: [G] Luftwaffe "bezswastycznie" ;-)
Na forum
Od 2006
Relacje z galerią - 2
Galerie - 28
Posty - 1 072
Projekt 50 Lat MM
Klub
Świetne! Czy modele są gdzieś dostępne?
na macie: B-17G | T-27 | Liebherr LTM-1040 | OS2U Kingfisher
za mną: <-- linki pod nickiem
26-05-16 11:23
Na forum od 2004
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1
Posty - 1 574
Projekt 50 Lat MM
26-05-16 11:23
Odp: [G] Luftwaffe "bezswastycznie" ;-)
Na forum
Od 2004
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1
Posty - 1 574
Projekt 50 Lat MM
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
26-05-16 11:47
Na forum od 2004
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10
Posty - 2 962
Projekt 50 Lat MM
26-05-16 11:47
Odp: [G] Luftwaffe "bezswastycznie" ;-)
Na forum
Od 2004
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10
Posty - 2 962
Projekt 50 Lat MM
Klub
Modele (nie tylko te) można zapobrać stąd:
[www.wa.commufa.jp]
Opisy są tylko po japońsku:
- jak się kliknie na fotkę, to przechodzisz na stronę modelu;
- pod koniec opisu jest podświetlony sznurek do zassasnia zipa;
- w zipie jest plik .pdo czyli do Pepakury;
- trza zainstalować Pepakura Viewer, druknąć i lepić :-)
26-05-16 12:18
Na forum od 2010
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3
Posty - 5 438
Projekt 50 Lat MM
26-05-16 12:18
Odp: [G] Luftwaffe "bezswastycznie" ;-)
Na forum
Od 2010
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3
Posty - 5 438
Projekt 50 Lat MM
26-05-16 12:45
Na forum od 2013
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
Posty - 2 328
26-05-16 12:45
Odp: [G] Luftwaffe "bezswastycznie" ;-)
Na forum
Od 2013
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
Posty - 2 328
Ożesz... chciałem napisać "bombowy", ale byłby to truizm :) Świetny model
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska
26-05-16 14:23
Na forum od 2013
Posty - 63
26-05-16 14:23
Odp: [G] Luftwaffe "bezswastycznie" ;-)
Na forum
Od 2013
Posty - 63
No to Panie bombki świąteczne na hojaka mam z głowy. Pozostanie problem jak na to kobita zareaguje :)
26-05-16 14:25
Na forum od 2014
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 20
Posty - 1 850
Projekt 50 Lat MM
26-05-16 14:25
Odp: [G] Luftwaffe "bezswastycznie" ;-)
Na forum
Od 2014
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 20
Posty - 1 850
Projekt 50 Lat MM
Kilka takich i do dzieciaka nad łóżeczko jako zawieszka taka, niech od małego do modelarstwa się sposobi :)
26-05-16 16:39
Na forum od 2013
Posty - 800
26-05-16 16:39
Odp: [G] Luftwaffe
Na forum
Od 2013
Posty - 800
Modeliki świetne - do zakupu czy zdarcia za free?

Post zmieniony (27-05-16 08:00)
27-05-16 01:05
Na forum od 2007
Relacje w toku - 1
Posty - 472
27-05-16 01:05
Odp: [G] Luftwaffe "bezswastycznie" ;-)
Na forum
Od 2007
Relacje w toku - 1
Posty - 472
Sfastyka w porównaniu do czerwonej gwiazdy to gołąbek pokoju. Symbolem ludobójstwa powinna być właśnie czerwona gwiazda. Liczba ofiar tej idei jest wielokrotnie większa niż ofiar hitleryzmu, zatem proponuję modele bezgwiaździste jako jeszcze bardziej poprawne politycznie. :)
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować