Zaloguj się Zarejestruj się
06-12-15 18:03
06-12-15 18:03
[G] Czajniczek Cn2t las 1:25 modelik
Na forum
Od 2009
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
Posty - 230
Witam
Minęło parę tygodni od ukończenia lepienia ale z braku możliwości galeria dopiero dziś.
Wydanie jak w tytule Modelik autor dobrze znany jako Kierownik z forum czyli Pan Kołodziej
skala 1:25. model sklejony częściowo z laserowego zestawu.
Samo sklejanie to frajda bo części pasują idealnie ale żeby nie było tak różowo to wzory elementów z drutu już trzeba dopasowywać bo ich wymiary nie pasują do modelu.
Model jest malowany (ale to widać ) i waloryzowany w niewielkim stopniu.
Na razie model nie ma podstawki bo muszę znaleźć gablotkę na niego i wtedy stanie na podstawce .
No i kilka zdjęć



--

Post zmieniony (06-12-15 18:26)
06-12-15 18:06
06-12-15 18:06
Odp: [G] Czajniczek Cn2t las 1:25 modelik
Na forum
Od 2006
Relacje z galerią - 2
Galerie - 28
Posty - 1 072
Projekt 50 Lat MM
Klub
Świetny! Tylko coś fotki małe :/
na macie: B-17G | T-27 | Liebherr LTM-1040 | OS2U Kingfisher
za mną: <-- linki pod nickiem
06-12-15 18:29
06-12-15 18:29
Odp: [G] Czajniczek Cn2t las 1:25 modelik
Na forum
Od 2009
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
Posty - 230
Kroolo dzięki za uwagę. zdjęcia są z prywatnego serwera i nie ma możliwości wstawiania miniaturek (przynajmniej ja nie wiem jak to zrobić)
Zdjęcia poprawiłem i myślę że administracja mnie nie objedzie za rozmiar zdjęć
Kleić każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej

pod młotkiem :KOF II
na bocznicy ; P3.1, Pruski wagon bagażowy , ADLER , Tx4 , OL 49 , Tkt48 , Cn2t Las
06-12-15 18:55
06-12-15 18:55
Odp: [G] Czajniczek Cn2t las 1:25 modelik
Na forum
Od 2013
Posty - 1 493
W Rupieciarni - 1
Bardzo fajny model. Gratulacje.
Pozdrawiam Darek
06-12-15 19:45
06-12-15 19:45
Odp: [G] Czajniczek Cn2t las 1:25 modelik
Na forum
Od 2010
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
Posty - 174
W Rupieciarni - 2
gratulacje
w produkcji: ferrum
w arsenale: to i owo
w planach: Leopard 2A5, TY-23, Bułgar, ST-44,
na rowerze: 24 000km
06-12-15 20:09
06-12-15 20:09
Odp: [G] Czajniczek Cn2t las 1:25 modelik
Na forum
Od 2012
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 9
Galerie - 29
Posty - 1 719
Projekt 50 Lat MM
Gratulacje, bardzo fajnie się prezentuje. Bardzo mi się podoba "poziom zmatowienia" farby, cały był malowany ? Możesz trochę przybliżyć temat, jakich farb użyłeś ?
06-12-15 20:18
06-12-15 20:18
Odp: [G] Czajniczek Cn2t las 1:25 modelik
Na forum
Od 2014
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 20
Posty - 1 850
Projekt 50 Lat MM
Bardzo ładnie się prezentuje, szczere gratulacje!
06-12-15 20:44
06-12-15 20:44
Odp: [G] Czajniczek Cn2t las 1:25 modelik
Na forum
Od 2015
Posty - 14
Primo robi prima. :-)))
superhikk
06-12-15 20:51
06-12-15 20:51
Odp: [G] Czajniczek Cn2t las 1:25 modelik
Na forum
Od 2009
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
Posty - 230
Kilmaister farby użyte do malowania to humbrol czarny 33 i czerwony 60.
Całość jest malowana i i następnie przeciągnięta sproszkowaną suchą pastelom czarną
miejsca zardzewiałe rudą ,a ślady wapnia (osadu z wody) białą.
W miejscach ruchomych tłuste ślady (mało widoczne są na zdjęciach) zrobione emulsją Kapa plex firmy Brillux (specyfik tej firmy nie dostępny na Polskim rynku) być może jest coś podobnego u nas
Kleić każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej

pod młotkiem :KOF II
na bocznicy ; P3.1, Pruski wagon bagażowy , ADLER , Tx4 , OL 49 , Tkt48 , Cn2t Las
06-12-15 21:27
06-12-15 21:27
Odp: [G] Czajniczek Cn2t las 1:25 modelik
Na forum
Od 2014
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
Posty - 295
Witam,
Super modelik, gratuluję!
Galeria z klimatem.

pozdrawiam
Mirek
Pozdrawiam
Mirek
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować