FORUM MODELARZY KARTONOWYCH
Regulamin
Pomoc
Zaloguj się
Zarejestruj się
Działy
Tematy/Start
Nowy temat
⇧ Nowszy wątek
Starszy wątek ⇩
Strona 1 z 7
1
2
3
4
5
⇨
⇥
Krystian
22-08-15 15:53
Na forum od 2009
Relacje w toku
- 1
Relacje z galerią
- 39
Galerie
- 31
Posty
- 1 226
W Rupieciarni
- 7
22-08-15 15:53
[R/G] IS-3 M /W.M.C./
Krystian
Na forum
Od 2009
Relacje w toku
- 1
Relacje z galerią
- 39
Galerie
- 31
Posty
- 1 226
W Rupieciarni
- 7
Przyszedł czas na nową konserwę. Weny za dużo nie ma więc ekspresu nie będzie.
Na początek suszenie po kaponowaniu.
Szkielet podstawowy kadłuba.
A tutaj po mojej inwencji.
To na razie tyle.
--
Post zmieniony (17-09-15 10:02)
Odpowiedz
Cytuj
Doody
22-08-15 16:05
Na forum od 2013
Posty
- 1 493
W Rupieciarni
- 1
22-08-15 16:05
Odp: [R] IS-3 /W.M.C./
Doody
Na forum
Od 2013
Posty
- 1 493
W Rupieciarni
- 1
Obserwując Twoje wcześniejsze dokonania spodziewam się modelarskiej uczty.
Powodzenia w budowie!
Pozdrawiam Darek
Odpowiedz
Cytuj
Alski
22-08-15 18:38
Na forum od 2013
Relacje w toku
- 4
Relacje z galerią
- 11
Galerie
- 2
Posty
- 2 063
22-08-15 18:38
Odp: [R] IS-3 /W.M.C./
Alski
Na forum
Od 2013
Relacje w toku
- 4
Relacje z galerią
- 11
Galerie
- 2
Posty
- 2 063
Popatrzymy czy będzie się różnił od tego z muzeum w Warszawie :)
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child
Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)
Odpowiedz
Cytuj
Krystian
22-08-15 19:09
Na forum od 2009
Relacje w toku
- 1
Relacje z galerią
- 39
Galerie
- 31
Posty
- 1 226
W Rupieciarni
- 7
22-08-15 19:09
Odp: [R] IS-3 /W.M.C./
Krystian
Na forum
Od 2009
Relacje w toku
- 1
Relacje z galerią
- 39
Galerie
- 31
Posty
- 1 226
W Rupieciarni
- 7
Tak będzie inny bo ten na fotkach jest "golas" bez lamp i osprzętu.
First comes smiles, then comes lies. Last is gunfire
ŁSM
Odpowiedz
Cytuj
Jasiek
22-08-15 19:13
Na forum od 2009
Relacje w toku
- 7
Relacje z galerią
- 9
Galerie
- 3
Posty
- 2 008
22-08-15 19:13
Odp: [R] IS-3 /W.M.C./
Jasiek
Na forum
Od 2009
Relacje w toku
- 7
Relacje z galerią
- 9
Galerie
- 3
Posty
- 2 008
Klub
ŁSM
- Łódzka Siesta Modelarska
Czekałem na tą relacje :)
Pozdrawiam!
Odpowiedz
Cytuj
Borowy
25-08-15 08:13
Na forum od 2010
Relacje z galerią
- 13
Galerie
- 3
Posty
- 5 438
25-08-15 08:13
Odp: [R] IS-3 /W.M.C./
Borowy
Na forum
Od 2010
Relacje z galerią
- 13
Galerie
- 3
Posty
- 5 438
Witam. No to czekam na aktualizację.
Wykonane:
ORP Błyskawica
,
ORP Piorun
,
Torpedowce Kit i Bezszumnyj
,
Torpedowiec A-56
,
Torpedowiec ORP Kujawiak
,
ORP Burza - stan na 1943 r
,
Pz.Kpfw. III Ausf J
,
T-34
,
IS-2
,
Komuna Paryska
,
Sherman M4A3
,
Star 25 - samochód pożarniczy
,
Zlin 50L/LS
,
Gaz AA
,
PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1
,
Krupp Protze OSP
,
W budowie:
Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !
Odpowiedz
Cytuj
Pyrrus
25-08-15 09:54
Na forum od 2011
Relacje w toku
- 3
Relacje z galerią
- 1
Galerie
- 3
Posty
- 154
25-08-15 09:54
Odp: [R] IS-3 /W.M.C./
Pyrrus
Na forum
Od 2011
Relacje w toku
- 3
Relacje z galerią
- 1
Galerie
- 3
Posty
- 154
No to zasiadam do obserwacji, a swoją drogą fajne masz pranie rozwieszone na balkonie
( bo to chyba balkonik ). Powodzenia !
Odpowiedz
Cytuj
kolejny_cichy
25-08-15 16:20
Na forum od 2010
Posty
- 259
25-08-15 16:20
Odp: [R] IS-3 /W.M.C./
kolejny_cichy
Na forum
Od 2010
Posty
- 259
[
www.strefacichego.pl
]
Golas nie golas, trochę detali zostało :-)
Moja strona: [
www.strefacichego.pl
]
Odpowiedz
Cytuj
Krystian
25-08-15 23:35
Na forum od 2009
Relacje w toku
- 1
Relacje z galerią
- 39
Galerie
- 31
Posty
- 1 226
W Rupieciarni
- 7
25-08-15 23:35
Odp: [R] IS-3 /W.M.C./
Krystian
Na forum
Od 2009
Relacje w toku
- 1
Relacje z galerią
- 39
Galerie
- 31
Posty
- 1 226
W Rupieciarni
- 7
Dzięki za link bo takie detale dodają smaczku a to jest to co lubię.
First comes smiles, then comes lies. Last is gunfire
ŁSM
Odpowiedz
Cytuj
MARIUSZ
Moderator
26-08-15 10:32
Na forum od 2001
Relacje w toku
- 5
Relacje z galerią
- 22
Galerie
- 9
Posty
- 7 897
W Rupieciarni
- 4
26-08-15 10:32
Odp: [R] IS-3 /W.M.C./
MARIUSZ
Moderator
Na forum
Od 2001
Relacje w toku
- 5
Relacje z galerią
- 22
Galerie
- 9
Posty
- 7 897
W Rupieciarni
- 4
Klub
ŁSM
- Łódzka Siesta Modelarska
Masz rację Krystian ; dobre detale dają w modelu największy efekt!
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ
Mam profil na FB.
Odpowiedz
Cytuj
Działy
Tematy/Start
Nowy temat
⇧ Nowszy wątek
Starszy wątek ⇩
Strona 1 z 7
1
2
3
4
5
⇨
⇥
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
Kliknij żeby zalogować