Zaloguj się Zarejestruj się
29-05-26 20:07
29-05-26 20:07
Re: [R] Japoński zbiornikowiec Hayatomo, 1:200 (projekt własny)
Na forum
Od 2011
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7
Galerie - 1
Posty - 724
Cześć,

Wena jest to i klejenie dobrze idzie.
Nie mam aż tak dużo na to czasu na tygodniu ale zamknąłem nadbudówkę rufową i dokończyłem wnęki pod nadbudówką główną.

Pozdrawiam,

Kuba
---------------------------------------------
Flota japońska:
Na morzu
MATSU | NAGATSUKI | KIJI | ISUZU | SBT | OTSU GATA | KAMIKAWA MARU

W stoczni
SHIRYIA | ZUIHO | SHINSHU MARU
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować