FORUM MODELARZY KARTONOWYCH
Regulamin
Pomoc
Zaloguj się
Zarejestruj się
Działy
Tematy/Start
Nowy temat
⇧ Nowszy wątek
Starszy wątek ⇩
Strona 6 z 6
⇤
⇦
2
3
4
5
6
kubeksus
29-05-26 20:07
29-05-26 20:07
Re: [R] Japoński zbiornikowiec Hayatomo, 1:200 (projekt własny)
kubeksus
Na forum
Od 2011
Relacje w toku
- 3
Relacje z galerią
- 7
Galerie
- 1
Posty
- 724
Cześć,
Wena jest to i klejenie dobrze idzie.
Nie mam aż tak dużo na to czasu na tygodniu ale zamknąłem nadbudówkę rufową i dokończyłem wnęki pod nadbudówką główną.
Pozdrawiam,
Kuba
---------------------------------------------
Flota japońska:
Na morzu
MATSU
|
NAGATSUKI
|
KIJI
|
ISUZU
|
SBT
|
OTSU GATA
|
KAMIKAWA MARU
W stoczni
SHIRYIA
|
ZUIHO
|
SHINSHU MARU
Odpowiedz
Cytuj
Działy
Tematy/Start
Nowy temat
⇧ Nowszy wątek
Starszy wątek ⇩
Strona 6 z 6
⇤
⇦
2
3
4
5
6
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
Kliknij żeby zalogować