Zaloguj się Zarejestruj się
24-05-15 20:46
24-05-15 20:46
[G] SZD-8 bis Jaskółka szybowiec wysokowyczynowy MM 1958-1 1:260
Na forum
Od 2013
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2
Posty - 2 063
Projekt 50 Lat MM
Postanowiłem skleić coś odpoczynkowego , wybór padł na :

Jak szybko postanowiłem tak szybko skleiłem :

Model na podstawie Mały Modelarz 1-1958 - Kartonowe Modele Szybowców I Samolotów ( skala 1:260 ) nie sprawiał najmniejszych problemów.
Ze względu na grubą linię przycięcia rzędu 1-1,5 mm nie stanowiły problemu przy pasowaniu. Polecam.
A ha kolory trochę poprawiłem, na tyle ile mi się chciało .

Pozdrawiam z uśmiechem na ustach :))))

--

Post zmieniony (25-05-15 07:17)
MARIUSZ
Moderator
24-05-15 21:04
24-05-15 21:04
Odp: SZD-8 bis Jaskółka szybowiec wysokowyczynowy
MARIUSZ
Moderator

Na forum
Od 2001
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 22
Galerie - 9
Posty - 7 897
W Rupieciarni - 4
Projekt 50 Lat MM
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
Piękny szybowiec!
Modelik sympatyczny.
Zatem można to zakwalifikować jako "galeria" ;-)
Zatem: znacznik...
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.
24-05-15 21:24
24-05-15 21:24
Odp: [G]SZD-8 bis Jaskółka szybowiec wysokowyczynowy
Na forum
Od 2003
Galerie - 9
Posty - 2 786
W Rupieciarni - 2
Oj marzy mi się ,, Jaskółka ,, jako najprawdziwszy model kartonowy i to w skali 1:25 / chociaż niekoniecznie / w dodatku w wersji waloryzowanej, czyli odrębne powierzchnie sterowe.

Post zmieniony (24-05-15 21:27)
24-05-15 21:26
24-05-15 21:26
Odp: [G]SZD-8 bis Jaskółka szybowiec wysokowyczynowy MM 1958-1
Na forum
Od 2013
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2
Posty - 2 063
Projekt 50 Lat MM
Własnie obliczyłem skalę 1:260 :))
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)
24-05-15 22:39
24-05-15 22:39
Odp: [G]SZD-8 bis Jaskółka szybowiec wysokowyczynowy MM 1958-1
Na forum
Od 2009
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 8
Posty - 5 065
Projekt 50 Lat MM
Witaj,ja swoją modelarską przygodę z modelarstwem lotniczym zaczynałem też od Jaskółkihttp://awiatikforum.ok1.pl/viewtopic.php?t=401&sid=73da3ee413511a0b434ff8995492285aTeż cię naszło.Coś ostatnio okrętowcy skręcają na inne tory,Model sympatyczny dający zadowolenie,przy odpowiedniej skali i wyważeniu można takim polatać,pozdrawiam Marek
25-05-15 07:13
25-05-15 07:13
Odp: [G]SZD-8 bis Jaskółka szybowiec wysokowyczynowy MM 1958-1
Na forum
Od 2013
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2
Posty - 2 063
Projekt 50 Lat MM
marek1 -Coś na podobną z modłę z balsy mam rozpoczęte za kanapą w pudełku :)) ( Są nawet 2 pudełka ) A to po prostu taki full relaks :) po robieniu wind szalupowych z pokrętłami o średnicy 2 mm.

--

Post zmieniony (25-05-15 07:14)
25-05-15 17:33
25-05-15 17:33
Odp: [G]SZD-8 bis Jaskółka szybowiec wysokowyczynowy MM 1958-1 1:260
Na forum
Od 2015
Posty - 2
Witam
Może wiecie gdzie można nabyć model jakiegokolwiek szybowca?
25-05-15 18:37
25-05-15 18:37
Odp: [G]SZD-8 bis Jaskółka szybowiec wysokowyczynowy MM 1958-1 1:260
Na forum
Od 2013
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2
Posty - 2 063
Projekt 50 Lat MM
Z kartonu czy balsy ?
Karton np sklep GPM
Balsa,drewno jakikolwiek modelarski-google
marek1 - mam [www.sklep.modelarnia.pl] i [www.sklep.modelarnia.pl] :)))
--

Post zmieniony (25-05-15 18:40)
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować