Postanowiłem skleić coś odpoczynkowego , wybór padł na :
Jak szybko postanowiłem tak szybko skleiłem :
Model na podstawie Mały Modelarz 1-1958 - Kartonowe Modele Szybowców I Samolotów ( skala 1:260 ) nie sprawiał najmniejszych problemów.
Ze względu na grubą linię przycięcia rzędu 1-1,5 mm nie stanowiły problemu przy pasowaniu. Polecam.
A ha kolory trochę poprawiłem, na tyle ile mi się chciało .
Pozdrawiam z uśmiechem na ustach :))))
--
Post zmieniony (25-05-15 07:17)