Zaloguj się Zarejestruj się
MARIUSZ Moderator
02-10-03 19:00
Na forum od 2001
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 22
Galerie - 9
Posty - 7 897
W Rupieciarni - 4
Projekt 50 Lat MM
02-10-03 19:00
[Galeria] Wildcat - Modelpol czyli dawnych wspomnień czar...
MARIUSZ
Moderator

Na forum
Od 2001
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 22
Galerie - 9
Posty - 7 897
W Rupieciarni - 4
Projekt 50 Lat MM
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
Wstęp jak w wątku o F 18.
Dzisiaj WILDCAT firmy Modelpol , czyli obecnego GPM. Były to czasy , gdy na arkuszach wycinanki ( oczywiście w miejscach innych niż części ;-) ) widniał stempel "Modelpol" ( bodajże sp.z o.o. ?) G....P.... , zabawkarstwo ( ! ).
Model sklejałem 11 lat temu...
O rany , ale ten czas leci...
P.S. Wstrzymajcie się chwilę z wpisywaniem postów,będą jeszcze 3 fotki!

[%sig%]
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.
MARIUSZ Moderator
02-10-03 19:02
Na forum od 2001
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 22
Galerie - 9
Posty - 7 897
W Rupieciarni - 4
Projekt 50 Lat MM
02-10-03 19:02
Re: "Dawnych" wspomnień czar...WILDCAT - Modelpol.
MARIUSZ
Moderator

Na forum
Od 2001
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 22
Galerie - 9
Posty - 7 897
W Rupieciarni - 4
Projekt 50 Lat MM
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
...i już!

[%sig%]
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.
MARIUSZ Moderator
02-10-03 19:19
Na forum od 2001
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 22
Galerie - 9
Posty - 7 897
W Rupieciarni - 4
Projekt 50 Lat MM
02-10-03 19:19
Re: "Dawnych" wspomnień czar...WILDCAT - Modelpol.
MARIUSZ
Moderator

Na forum
Od 2001
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 22
Galerie - 9
Posty - 7 897
W Rupieciarni - 4
Projekt 50 Lat MM
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
Moja kolekcja to 34 modele , w tym 3 w budowie ( po jednym : mój i moich synów).

[%sig%]
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.
02-10-03 19:33
Na forum od 2003
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Posty - 482
02-10-03 19:33
Re: "Dawnych" wspomnień czar...WILDCAT - Modelpol.
Na forum
Od 2003
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Posty - 482
ale eXtra, też mam ten model sklejony, to był chyba mój trzeci albo czwarty? kleiłem go mniej więcej rok temu, oczywiście nie jest tak dobrze sklejony jak Twój

widzę że podwozie i końcówki skrzydeł malowałeś, chyba też te "cylindry" w silniku bo u mnie jest taka wściekła zebra biało-czarna :-)

[%sig%]
02-10-03 19:35
Na forum od 2003
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Posty - 482
02-10-03 19:35
Re: "Dawnych" wspomnień czar...WILDCAT - Modelpol.
Na forum
Od 2003
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Posty - 482
> widzę że podwozie i końcówki skrzydeł malowałeś...

miało być śmigieł ale taki byłem zachwycony że wyszły skrzydła :-)))

[%sig%]
MARIUSZ Moderator
02-10-03 21:50
Na forum od 2001
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 22
Galerie - 9
Posty - 7 897
W Rupieciarni - 4
Projekt 50 Lat MM
02-10-03 21:50
Re: "Dawnych" wspomnień czar...WILDCAT - Modelpol.
MARIUSZ
Moderator

Na forum
Od 2001
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 22
Galerie - 9
Posty - 7 897
W Rupieciarni - 4
Projekt 50 Lat MM
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
Zrobiłem dokładnie tak , jak mówisz!

[%sig%]
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.
03-10-03 09:30
Na forum od 2002
Relacje w toku - 1
Posty - 281
03-10-03 09:30
Re: "Dawnych" wspomnień czar...WILDCAT - Modelpol.
Na forum
Od 2002
Relacje w toku - 1
Posty - 281
No cóż, model bajka ja na te lata, a i teraz nie ma mu co zarzucić, ;)

Masz jakąś fotkę gdzie widać całość kolekcji ??

[%sig%]
__________________________________________________________________

Nie mów że nie masz czasu, tylko że masz inne priorytety.

GG 227079
Rafael Moderator
03-10-03 10:11
Na forum od 2002
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6
Posty - 5 094
Projekt 50 Lat MM
03-10-03 10:11
Re: "Dawnych" wspomnień czar...WILDCAT - Modelpol.
Rafael
Moderator

Na forum
Od 2002
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6
Posty - 5 094
Projekt 50 Lat MM
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
Czesc,

Ten Wildcat byl rowniez w mojej kolekcji - ale pamietam wscieklogranatowy kamuflaz :) Ale model kleil sie rewelacyjnie... Milo tak powspominac :)

[%sig%]
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)
03-10-03 10:23
Na forum od 2003
Posty - 97
W Rupieciarni - 5
03-10-03 10:23
Re: "Dawnych" wspomnień czar...WILDCAT - Modelpol.
Na forum
Od 2003
Posty - 97
W Rupieciarni - 5
A może ktoś kleił pozostałe modele z Modelpolu ? U mnie do dsisiaj leżą na półce Zero, Val, Hamp, P-47 Thunderbolt - czekająna swoją kolej
03-10-03 10:54
Na forum od 2003
Posty - 50
03-10-03 10:54
Re: "Dawnych" wspomnień czar...WILDCAT - Modelpol.
Na forum
Od 2003
Posty - 50
o ile pamietam miał tylko jedną wadę - przestawiony biały pas idący naokoło kadłuba przed statecznikiem, a poza tym to naprawdę kleił się rewelacyjnie.
podobnie jak - współczesny mu - P40

[%sig%]
__________________________
od kiedy pamietam, to kleję... :)
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować