Zaloguj się Zarejestruj się
21-12-14 17:42
Na forum od 2006
Relacje w toku - 11
Galerie - 8
Posty - 2 673
Projekt 50 Lat MM
21-12-14 17:42
[G] Rekonstrukcja XII-wiecznego Grodu Obronnego z Boronowa, ŚZK, 1:300
Na forum
Od 2006
Relacje w toku - 11
Galerie - 8
Posty - 2 673
Projekt 50 Lat MM
Przedstawiam mini galerię rekonstrukcji XII-wiecznego Grodu Obronnego z Boronowa, ŚZK, skala: 1:300.






21-12-14 23:13
Na forum od 2011
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 7
Galerie - 7
Posty - 1 227
Projekt 50 Lat MM
21-12-14 23:13
Odp: [G] Rekonstrukcja XII-wiecznego Grodu Obronnego z Boronowa, ŚZK, 1:300
Na forum
Od 2011
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 7
Galerie - 7
Posty - 1 227
Projekt 50 Lat MM
W tej gablotce wygląda jak byś go skleił do muzeum. :)
Ciekawy temat.
Pozdrawiam,
Hastur

"Mądry się czasem wygłupia, za to głupi się wiecznie wymądrza."

Na macie: Dardo,
W porcie: s/y Spray, kuter D-3, Holk, Koga

Architektura: Ustka, Sv. Katerina, Okusa, Chasuyama
22-12-14 13:36
Na forum od 2013
Posty - 570
22-12-14 13:36
Odp: [G] Rekonstrukcja XII-wiecznego Grodu Obronnego z Boronowa, ŚZK, 1:300
Na forum
Od 2013
Posty - 570
Fajne to, podoba mi sie :)
pozdrawiam Kuba
22-12-14 14:37
Na forum od 2013
Posty - 800
22-12-14 14:37
Odp: [G] Rekonstrukcja XII-wiecznego Grodu Obronnego z Boronowa, ŚZK, 1:300
Na forum
Od 2013
Posty - 800
Ładne....kiedyś w MM był Biskupin - wart wznowienia po przemalunku, gdyby ktoś tam nie miał pomysłu na powtórki ;)
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować