FORUM MODELARZY KARTONOWYCH
Regulamin
Pomoc
Zaloguj się
Zarejestruj się
Działy
Tematy/Start
Nowy temat
⇧ Nowszy wątek
Starszy wątek ⇩
Strona 1 z 1
Sven
21-12-14 17:42
Na forum od 2006
Relacje w toku
- 11
Galerie
- 8
Posty
- 2 673
21-12-14 17:42
[G] Rekonstrukcja XII-wiecznego Grodu Obronnego z Boronowa, ŚZK, 1:300
Sven
Na forum
Od 2006
Relacje w toku
- 11
Galerie
- 8
Posty
- 2 673
Przedstawiam mini galerię rekonstrukcji XII-wiecznego Grodu Obronnego z Boronowa, ŚZK, skala: 1:300.
Sven
HMS Ark Royal
Odpowiedz
Cytuj
Hastur
21-12-14 23:13
Na forum od 2011
Relacje w toku
- 1
Relacje z galerią
- 7
Galerie
- 7
Posty
- 1 227
21-12-14 23:13
Odp: [G] Rekonstrukcja XII-wiecznego Grodu Obronnego z Boronowa, ŚZK, 1:300
Hastur
Na forum
Od 2011
Relacje w toku
- 1
Relacje z galerią
- 7
Galerie
- 7
Posty
- 1 227
W tej gablotce wygląda jak byś go skleił do muzeum. :)
Ciekawy temat.
Pozdrawiam,
Hastur
"Mądry się czasem wygłupia, za to głupi się wiecznie wymądrza."
Na macie:
Dardo
,
W porcie:
s/y Spray
,
kuter D-3
,
Holk
,
Koga
Architektura:
Ustka
,
Sv. Katerina
,
Okusa
,
Chasuyama
Odpowiedz
Cytuj
pieczarek
22-12-14 13:36
Na forum od 2013
Posty
- 570
22-12-14 13:36
Odp: [G] Rekonstrukcja XII-wiecznego Grodu Obronnego z Boronowa, ŚZK, 1:300
pieczarek
Na forum
Od 2013
Posty
- 570
Fajne to, podoba mi sie :)
pozdrawiam Kuba
Odpowiedz
Cytuj
FloggerB
22-12-14 14:37
Na forum od 2013
Posty
- 800
22-12-14 14:37
Odp: [G] Rekonstrukcja XII-wiecznego Grodu Obronnego z Boronowa, ŚZK, 1:300
FloggerB
Na forum
Od 2013
Posty
- 800
Ładne....kiedyś w MM był Biskupin - wart wznowienia po przemalunku, gdyby ktoś tam nie miał pomysłu na powtórki ;)
Odpowiedz
Cytuj
Działy
Tematy/Start
Nowy temat
⇧ Nowszy wątek
Starszy wątek ⇩
Strona 1 z 1
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
Kliknij żeby zalogować