Zaloguj się Zarejestruj się
20-12-14 15:07
Na forum od 2003
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6
Posty - 891
20-12-14 15:07
[Galeria] Església de Santa Maria del Puig
Na forum
Od 2003
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6
Posty - 891
Klub
GEKO - Górnośląska Elita Kartonowych Oszołomów
Chciałem sobie zbudować coś prostego, takiego na godzinę albo dwie. Padło na model tytułowego kościoła (więcej na temat samej budowli tutaj: [ca.wikipedia.org] Ostrzegam, tylko dla twardzieli ;-) zaprojektowany przez Fernando Pereza Yuste (znanego jako Heinkelmodels).
Sklejało się miło i szybko ;-)

Pozdrowienia
Kaz

"They say hard work never hurt anybody, but I figure why take the chance" - Ronald Reagan
21-12-14 00:15
Na forum od 2011
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6
Posty - 421
W Rupieciarni - 6
21-12-14 00:15
Odp: [Galeria] Església de Santa Maria del Puig
Na forum
Od 2011
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6
Posty - 421
W Rupieciarni - 6
Klub
GEKO - Górnośląska Elita Kartonowych Oszołomów
Hej Ziga,

co to za skala i wydawnictwo. Mam na tapecie to to w 1:87 ale mocniej zdetalizowane, a przede wszystkim z tymi fikuśnymi schodkami których tutaj brakuje.
Zapraszam na stronę internetową wydawnictwa Świat z Kartonu [www.swiatzkartonu.eu]
oraz do naszego SKLEPU , gdzie prócz naszych znajdziecie wiele innych modeli !!!
21-12-14 09:45
Na forum od 2003
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6
Posty - 891
21-12-14 09:45
Odp: [Galeria] Església de Santa Maria del Puig
Na forum
Od 2003
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6
Posty - 891
Klub
GEKO - Górnośląska Elita Kartonowych Oszołomów
Oryginalnie skala Z, ale ja drukowałem dwa arkusze na jednym. Model miał być dostępny w [www.fiddlersgreen.net], ale nie będzie, bo właściciel nie zapłacił projektantowi.
Pozdrowienia
Kaz

"They say hard work never hurt anybody, but I figure why take the chance" - Ronald Reagan
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować