Zaloguj się Zarejestruj się
20-10-14 09:29
[R/G] Modele Davida z Tajlandii
Akra
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5
Posty - 7 095
Projekt 50 Lat MM
Koresponduję z mieszkającym w Tajlandii Anglikiem. Nazywa się David Mackie. Po okresie budowania modeli z drewna, od dłuższego już czasu przerzucił się na modele kartonowe. Obecnie klei Ol-49 z „Modelika” i w Jego imieniu będę tu prowadził relację. Oto pierwsze zdjęcia, które od niego otrzymałem:

,


, ,


,

Ponieważ podałem Davidowi stronę z relacją, miło mu pewnie będzie czytać komentarze po angielsku :-)

--

Post zmieniony (20-01-15 10:22)
20-10-14 10:20
Odp: [R] Ol-49, 1:25, Modelik, klejony przez Anglika z Tajlandii
rodrus
Na forum
Od 2014
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11
Posty - 2 737
W Rupieciarni - 23
Niestety z obcych języków znam tylko Łacinę - podwórkową. A co do modelu,to robi niesamowite wrażenie!!! SUPER !!!
20-10-14 11:54
Odp: [R] Ol-49, 1:25, Modelik, klejony przez Anglika z Tajlandii
OSTOJA
Na forum
Od 2008
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11
Posty - 8 456
Projekt 50 Lat MM
Beautiful job.
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.
20-10-14 12:28
Odp: [R] Ol-49, 1:25, Modelik, klejony przez Anglika z Tajlandii
Akra
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5
Posty - 7 095
Projekt 50 Lat MM
Oto część kolekcji Davida. Poprosiłem go o osobne zdjęcia każdego jego kartonowego modelu.

, ,
20-10-14 15:00
Odp: [R] Ol-49, 1:25, Modelik, klejony przez Anglika z Tajlandii
rodrus
Na forum
Od 2014
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11
Posty - 2 737
W Rupieciarni - 23
Kurde,muszę się przeprowadzić do Tajlandii :) Może też będę tak kleił. Akra,jak by David się pytał,o powiedz (napisz),że ma pierwszorzędną kolekcję.
20-10-14 15:11
Odp: [R] Ol-49, 1:25, Modelik, klejony przez Anglika z Tajlandii
Akra
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5
Posty - 7 095
Projekt 50 Lat MM
Dave (I know you will read read it): rodrus wrote you have first class collection!
20-10-14 15:25
Odp: [R] Ol-49, 1:25, Modelik, klejony przez Anglika z Tajlandii
Viking_BB
Na forum
Od 2013
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
Posty - 2 328
Great job Dave! Your collection is impressive!!! Greetings from Poland :)
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska
20-10-14 15:50
Odp: [R] Ol-49, 1:25, Modelik, klejony przez Anglika z Tajlandii
yogi
Na forum
Od 2012
Galerie - 10
Posty - 295
Klub
TPM - Trójmiejski Piknik Modelarski
Well done! More photos please, especially of completed ships :-)
09-11-14 16:13
Odp: [R] Ol-49, 1:25, Modelik, klejony przez Anglika z Tajlandii
Akra
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5
Posty - 7 095
Projekt 50 Lat MM
Oto kolejne zdjęcia z Tajlandii. Lokomotywa i tender już gotowe, teraz David zabiera się za tor. Przy okazji przesłał także fotki ciężarówki Wehrmachtu, również z Modelika.

, , ,
,

,

Napiszcie mu parę słów po angielsku, bo podałem mu adres tej relacji :-)
09-11-14 16:42
Odp: [R] Ol-49, 1:25, Modelik, klejony przez Anglika z Tajlandii
Ryszard
Na forum
Od 2010
Relacje w toku - 27
Relacje z galerią - 1
Galerie - 34
Posty - 11 143
W Rupieciarni - 20
Projekt 50 Lat MM
Excellent collection ! It is a pity that I see one aircraft only !
Best regards.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować