Witam :) Mam takie pytanko, jaki zakon planujesz zrobić? Może Raven Guard? ;) Ślady bitewne całkiem przyjemne, poza tą ogromną wyrwą w lewoburtowej osłonie ramienia, mam nadzieje, ze planujesz go z jedną łapą robić, bo ta dziura wygląda, jakby zaliczył penetrację z Lascannona i wyturlał "Weapon Destroyed" :D
Witam Forest co do zakonu to jeszcze się nad tym nie zastanawiałem a co do ramienia to raczej uszkodzone ale chyba będzie podstawa ramienia jest dosyć masywna to powinna wytrzymać
Witam po tak długiej przerwie małe postępy według mnie model potrzebuje dużo uwagi i jest pracochłonny
Może ktoś doradzić w jakim malowaniu zrobić bo nie jestem w temacie jaki klan jest najbardziej bitewny ;)
dany element przed liftingiem zaznaczony element będzie usunięty i zastąpiony uszkodzeniami
A ze zdrowiem co dzień to lepiej .
A teraz małe postępy montażowe cięcie dokonałem nowym ostrym ostrzem ale i też wzmocniłem od wewnątrz element tekturą i wręgami w miejscu cięcia