Zaloguj się Zarejestruj się
26-02-14 18:25
[G] Aichi D3A1 (VAL) AH
zbin
Na forum
Od 2012
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10
Posty - 623
Witam w galerii Vala.
Relację można zobaczyć tutaj. Co do modelu, no cóż zawsze mogło by być lepiej. Na lewym skrzydle i boku pojawił się po lakierowaniu delikatny nalot co widać na zdjęciach, być może dlatego że malowałem połyskiem w sprayu pierwszą warstwę i w tych miejscach mogło być zbyt cienko (poprzednie modele lakierowałem pędzelkiem). Jeszcze na oszkleniu od wewnątrz osiadły drobinki lakieru, musiałem chyba słabo zabezpieczyć kabinkę taśmą. Jakoś z tym trzeba żyć, chociaż na żywo wygląda to znacznie lepiej niż na zdjęciach. Dodałem troszkę od siebie obić na krawędziach natarcia skrzydeł i w paru innych miejscach. Zapraszam do oglądania zdjęć.





Post zmieniony (28-10-18 16:00)
26-02-14 19:17
Odp: [G] Aichi D3A1 (VAL) AH
Borowy
Na forum
Od 2010
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3
Posty - 5 438
Projekt 50 Lat MM
26-02-14 19:45
Odp: [G] Aichi D3A1 (VAL) AH
Halogen
Na forum
Od 2012
Galerie - 1
Posty - 2 513
Kolejny świetny model zbin - gratulacje ! Gdybyś nie napisał o tym delikatnym nalocie to pewnie większość myślałaby, że to efekt drukowany. Owiewki kół to klasa sama w sobie. Nie wiem czym robiłeś dodatkowe imitacje odprysków, dobrze jest korzystać ze srebrnego ołówka, ja stosuję firmy Faber - Castell, kupiony w sklepie dla plastyków - efekt możesz zobaczyć wiesz gdzie : )
I tradycyjne pytanie - co następne ?
26-02-14 21:59
Odp: [G] Aichi D3A1 (VAL) AH
zbin
Na forum
Od 2012
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10
Posty - 623
Dzięki Halogen, a następny to okręcik się klei. Jako główny obrotowy w sieci i w tematach modelarskich siedzący, to zapewne wiesz co lepię?
27-02-14 07:10
Odp: [G] Aichi D3A1 (VAL) AH
Doody
Na forum
Od 2013
Posty - 1 493
W Rupieciarni - 1
Świetnie sklejony model. Gratulacje.
Pozdrawiam Darek
27-02-14 07:37
Odp: [G] Aichi D3A1 (VAL) AH
stanisław.z
Na forum
Od 2008
Relacje z galerią - 1
Galerie - 161
Posty - 708
Projekt 50 Lat MM
Bardzo ładny model, wykonanie EXTRA .
Gratuluję umiejętności przy kształtowaniu osłon na koła, w ogóle to przyjemnie pooglądać.

Pozdrawiam.
27-02-14 08:08
Odp: [G] Aichi D3A1 (VAL) AH
Mariusz.R
Na forum
Od 2007
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
Posty - 89
W Rupieciarni - 1
Że tak powiem, u ciebie zbin to standart. Jak zwykle jest co podziwiać, gratuluję.
Pozdrawiam ;-) ŁSM
27-02-14 21:36
Odp: [G] Aichi D3A1 (VAL) AH
Halogen
Na forum
Od 2012
Galerie - 1
Posty - 2 513
Zbin, że Smoczka : ) kleisz to wiem, ale chodzi mi o temat lotniczy, pewnie masz tam jakiś samolotowy zestaw obowiązkowy do pocięcia ?
27-02-14 21:58
Odp: [G] Aichi D3A1 (VAL) AH
Ramm
Na forum
Od 2012
Relacje w toku - 1
Posty - 537
Gratulacje, bardzo dobry model.
Rock Honor Ojczyzna
27-02-14 22:23
Odp: [G] Aichi D3A1 (VAL) AH
Kalafior
Na forum
Od 2013
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
Posty - 1 118
W Rupieciarni - 1
Projekt 50 Lat MM
Uważam twoje modele za najlepsze spośród tych które do tej pory miałem okazję na tym forum obejrzeć. A twój SBD-3 Dauntless rządzi niepodzielnie

Post zmieniony (27-02-14 22:24)
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować