Zaloguj się Zarejestruj się
22-02-14 12:50
Na forum od 2004
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1
Posty - 1 574
Projekt 50 Lat MM
22-02-14 12:50
[G] Stuart VI - Mały Modelarz, 1:25
Na forum
Od 2004
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1
Posty - 1 574
Projekt 50 Lat MM
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
Wrzucam galerię jednego z moich starych modeli: czołgu Stuart VI w skali 1:25 opublikowanego w Małym Modelarzu w roku 1990. Był to mój pierwszy (i jak do tej pory jedyny) model czołgu. Model sam w sobie trudny nie był, ale w pamięci utkwiła mi koszmarna jakoś papieru, który był sztywny, łamliwy i w żaden sposób nie dał się kształtować. Połowę czasu klejenia poświęciłem na gąsiennice.

22-02-14 17:29
Na forum od 2005
Relacje w toku - 2
Galerie - 7
Posty - 566
Projekt 50 Lat MM
22-02-14 17:29
Odp: [G] Stuart VI - Mały Modelarz, 1:25
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 2
Galerie - 7
Posty - 566
Projekt 50 Lat MM
Jak na tak ,,pancerny" karton to udało Ci się skleić ładny model.Gratuluję .
Pt-47
22-02-14 18:06
Na forum od 2003
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48
Posty - 3 113
W Rupieciarni - 1
22-02-14 18:06
Odp: [G] Stuart VI - Mały Modelarz, 1:25
Na forum
Od 2003
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48
Posty - 3 113
W Rupieciarni - 1
Ehhhh.... Mojego nie będzie mi już dane dokończyć. A i tak twój w standardzie jest o niebo lepiej zrobiony niż mój waloryzowany.

To dla mnie bardzo sentymentalny model. Jeden z najdłużej budowanych.
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.
Lakiernia czołgów Różowy Słonik. Lakierujemy czołgi na każdy dostępny kolor, o ile jest to różowy...
09-10-16 21:05
Na forum od 2003
Posty - 629
09-10-16 21:05
Odp: [G] Stuart VI - Mały Modelarz, 1:25
Na forum
Od 2003
Posty - 629
Killy, fajny model! Przy okazji czy możesz się ze mną skontaktować na priv.
AWOT
09-10-16 21:20
Na forum od 2004
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1
Posty - 1 574
Projekt 50 Lat MM
09-10-16 21:20
Odp: [G] Stuart VI - Mały Modelarz, 1:25
Na forum
Od 2004
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1
Posty - 1 574
Projekt 50 Lat MM
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
09-10-16 21:47
Na forum od 2013
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
Posty - 2 328
09-10-16 21:47
Odp: [G] Stuart VI - Mały Modelarz, 1:25
Na forum
Od 2013
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
Posty - 2 328
Ważne, że jest "Wiewiór" na czołgu :)
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska
09-10-16 21:58
Na forum od 2003
Posty - 105
09-10-16 21:58
Odp: [G] Stuart VI - Mały Modelarz, 1:25
Na forum
Od 2003
Posty - 105
Ja niestety poległem na swoim egzemplarzu właśnie przez łamliwość kartonu, zamiast próbować temu zaradzić to zabrałem się za budowę ... ech.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować