Witam,skleiłem dwa koła napędowe ,trochę inaczej, są na tulei która pozwoli mi ustalić miejsce położenia względem kół nośnych.Zacząłem zabawę z laserkami gąsek , jest sporo piłowania zbyt małych otworów na zęby , pozdrawiam Marek
--PS nie wiem czy przy napinaniu gąski się nie rozlecą,są zaimpregnowane na razie lakierem nitro
Post zmieniony (02-12-13 17:12)