Zaloguj się Zarejestruj się
11-10-13 13:38
Na forum od 2009
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 8
Posty - 5 065
Projekt 50 Lat MM
11-10-13 13:38
[R/G] Czołg T- 55 A GPM
Na forum
Od 2009
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 8
Posty - 5 065
Projekt 50 Lat MM
Witam ,czas na modernizację i rozbudowę mojej kolumny pancernej ,od dawna noszę się z zamiarem budowy tego pięknego czołgu ,odkąd zauważyłem jego galerię na sąsiednim forum ,dla zaoszczędzenia czasu mam laserki ,chciałbym wykonać go w standardzie no może trochę go przypudruję,na razie lepię szkielet wanny,pozdrawiam Marek
Galeria gotowego modelu

--T 55 A pokaz slajdów z budowy[www.fotosik.pl]
--[www.dishmodels.ru] [www.dishmodels.ru]

Post zmieniony (21-11-15 20:56)
11-10-13 14:10
Na forum od 2009
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 3
Posty - 2 008
11-10-13 14:10
Odp: [R] Czołg T- 55 A GPM
Na forum
Od 2009
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 3
Posty - 2 008
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
Widzę, że zabrałeś się za pancerkę. Ciekaw jestem jak Ci wyjdzie, zwłaszcza, że chcesz go zrobić w standardzie. Powodzenia w budowie!
Pozdrawiam!
11-10-13 14:36
Na forum od 2010
Posty - 259
11-10-13 14:36
Odp: [R] Czołg T- 55 A GPM
Na forum
Od 2010
Posty - 259
To opracowanie ma kilka błędów. Znajdziesz je tu w opisie (http://strefacichego.pl/?module=models&catId=27&modelId=232) Spory fragment tego czołgu złożyłem jako tło do dioramy, wykonanej na prezent.

Powodzenia przy budowie
cichy
--

Post zmieniony (11-10-13 14:36)
11-10-13 17:59
Na forum od 2010
Galerie - 41
Posty - 656
W Rupieciarni - 2
Projekt 50 Lat MM
11-10-13 17:59
Odp: [R] Czołg T- 55 A GPM
Na forum
Od 2010
Galerie - 41
Posty - 656
W Rupieciarni - 2
Projekt 50 Lat MM
Witam, będę się przyglądał budowie. Sam go kiedyś skleiłem, ale został pomalowany. Pozdrawiam
11-10-13 18:35
Na forum od 2005
Relacje w toku - 7
Galerie - 8
Posty - 2 325
W Rupieciarni - 1
Projekt 50 Lat MM
11-10-13 18:35
Odp: [R] Czołg T- 55 A GPM
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 7
Galerie - 8
Posty - 2 325
W Rupieciarni - 1
Projekt 50 Lat MM
Z ciekawości zapytam jaki związek z relacją ma FT17?

By the way, budowanie zdań złożonych to trudna sztuka, ścieżka kręta, na której łatwo zgubić treść, którą chcesz przekazać.
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER
11-10-13 19:22
Na forum od 2013
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2
Posty - 2 063
Projekt 50 Lat MM
11-10-13 19:22
Odp: [R] Czołg T- 55 A GPM
Na forum
Od 2013
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2
Posty - 2 063
Projekt 50 Lat MM
marek - obserwuję
Piterpanzer - pewnie taki związek ze to pancerka i tamto pancerka :)
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)
11-10-13 20:05
Na forum od 2005
Relacje w toku - 7
Galerie - 8
Posty - 2 325
W Rupieciarni - 1
Projekt 50 Lat MM
11-10-13 20:05
Odp: [R] Czołg T- 55 A GPM
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 7
Galerie - 8
Posty - 2 325
W Rupieciarni - 1
Projekt 50 Lat MM
" Tenkju" za rozjaśnienie sprawy, bo się zgubiłem, a związku z tematem nie złapałem.
Widziałem fajne gąsienice, też mogą być?

--

Post zmieniony (11-10-13 20:06)
11-10-13 20:06
Na forum od 2009
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 8
Posty - 5 065
Projekt 50 Lat MM
11-10-13 20:06
Odp: [R] Czołg T- 55 A GPM
Na forum
Od 2009
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 8
Posty - 5 065
Projekt 50 Lat MM
Zaiste, trudna to sztuka. Przy okazji, poprzednicy ze zrozumieniem tego przekazu problemu nie mieli. R17 to czołg jedyny jaki wykonałem do tej pory. Taki to związek jak nadmienił Alski. Pozdrawiam Marek
11-10-13 22:10
Na forum od 2005
Relacje w toku - 7
Galerie - 8
Posty - 2 325
W Rupieciarni - 1
Projekt 50 Lat MM
11-10-13 22:10
Odp: [R] Czołg T- 55 A GPM
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 7
Galerie - 8
Posty - 2 325
W Rupieciarni - 1
Projekt 50 Lat MM
Faktycznie bardzo bliski związek z tematem.
W Berlinie po obu stronach Bramy Brandenburskiej, w czasach zimnej wojny staly naprzeciw siebie czołgi, to też ma bliski związek z tematem, jeszcze bliższy.

--

Post zmieniony (11-10-13 22:13)
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować